automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz jupiter 4 ja iz planeta 4
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

kentz

tähendab et mul on pikka aega olnud üks küsimus,et kummal izil on parem kiirendus ja missugusel on rohkem jõudu.Ma olen kuulud ühte ja teist ja ei tea keda uskuda.
Jupiter:

Tühi mass:160kg
Silindrite arv/takte:2/2
Kandevõime:95kg
Mootoritöömaht:350cm³
Pikkus:2170
Silindri läbimõõt mm:61,72
Laius:780
Kolvikäik mm:58
Kõrgus:1175
Võimsus hj/pööretel:25/5700-6500
Maksimaal kiirus:120km/h
Suurim pöördemoment kgf:2,7
Mootoriülekanne:2,57
Peaülekanne:2,22
Käigukast/kogu jõuülekanne:
1.käigul:3,17/18,06
2.käigul:1,81/10,34
3.käigul:1,26/7,18
4.käigul:1,0/5,70



Planeta:

Planeta - Tühi mass:155kg
Silindrite arv/takte:1/2
Kandevõime:200kg
Mootoritöömaht:350cm³
Pikkus:2170
Silindri läbimõõt mm:72
Laius:780
Kolvikäik mm:85
Kõrgus:1175
Võimsus hj/pööretel:18/4600-5200
Maksimaal kiirus:110km/h
Suurim pöördemoment kgf:2,5
Kütusekulu: 3,5l sajale
Surveaste:7,5-8,0
Mootoriülekanne:2,57
Peaülekanne:2,22
Käigukast/kogu jõuülekanne:
1.käigul:3,17/18,06
2.käigul:1,81/10,34
3.käigul:1,26/7,18
4.käigul:1,0/5,70

Ehk see toob selgust(kindlasti ka midagi parandamist vajavat siin veel on mida klaabu, iz350 - vast teavad)
Renxx on siia pannud 3. seeria andmed.

Jupiter-4 omas ikka 27-28hj ja Planeta-4 20hj. Momente peast ei mäleta.

See on provokatiivne küsimus, sest kõik sõltub sellest, mis vahemikus maksimaalne moment ja võimsus saada on. Planeta mootoril on see madalamatel pööretel kui Jupiteril.
Jupiter:

Kandevõime:95kg


Ma olen koguaeg mõelnud, et kas see kandevõime koht seal Palu raamatus on kirjaviga või ongi see nii väike.




Kirjaviga, minu Jupiter kolm kandis vabalt mind, kaalun siis umbes 85 kg riietega ja üht sellist ma pakun 60 kg kaaluvat neidu, neiu kaaluga võin mõõda panna, aga ilus oli ta küll Smile)
Ning pealegi, miks on Jupiter 3-el üldse tagumised jalatoed ja sang keset istet?
Kas keegi teab, mitu Hj on planeta5 ja jupiter5 ja mis jaoks planetadel need aknad silindril küljepeal on?(kaaned, mis kruvidega ära käivad).
Need kaaned peaksid olema silindris asuvate ksisselaske ja väljalaske kanalite puhastamiseks. Ega need hp-d eriti muutunud ole, ja kui võimsuest rääkida siis võiks kasutada Kw-si.

kentz

ühesõnaga ma loen siit siis välja et jupiter teeb kiirenduses planetale ära ja jupiter on poole parem pill
Nii ei saa midagi otsutada... kumb on parem. Oleneb mida sa ootad tsiklist.
Nõustun agent007-ga  nii ei saa midagi otsustada. Planeta mootoritega sõideti vanasti krossi ja jupiteri omadega ringrada.
Aga kuidagi mõttetu ja mitu korda mälutud teema on see. Äkki keegi kustutaks või paneks lukku.
madeinussr Kirjutas:Need kaaned peaksid olema silindris asuvate ksisselaske ja väljalaske kanalite puhastamiseks. Ega need hp-d eriti muutunud ole, ja kui võimsuest rääkida siis võiks kasutada Kw-si.

Need avad on tehnoloogilised avad kanalile vajaliku kuju andmiseks. Kui teil seal midagi puhastada on, siis vaadake oma sikli reguleeringud üle.

Planeta-5 forseeriti 23-24hj-liseks ja Jupiter-5 deforseeriti eelmise mudeliga võrreldes 25hj-liseks. Jupiter-5 momendikõver seejuures paranes ja ka maksimaalne võimsus tuli varem kätte (võrreldes 4-ga).
mis aasta masin on iz jupiter 4-i?
kriz3 Kirjutas:mis aasta masin on iz jupiter 4-i?

1980ndate alguse kant.
kui palju on iz jupiter 3 kw?