automoto.ee foorumid

Täisversioon: suunatuled minile
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

kri500

Tere. Kuidas panna mini mopeedile suunatulesid?mis selleks vaja on?kuidas ühendama peab?kas kellegil joonist pole?
Terve süsteem algusest lõpuni.. toide, kaablid, relee jne. Lihtsam oleks osta jalgrattale mõeldud suundade komplekt.

kri500

kas keegi oskab öelda kus müüakse jalgrataste suunatulesid Tartus??
tahaks endale kah osta ja rattale panna Big GrinBig Grin irw olen tatrus
lihtsam oleks osta muidugi. aga mul mingid vanad vene tsikli suunatuled olemas nii et oleksin isegi huvitatud sellest vooluskeemist. põlema saaksin omapeaga nad küll aga plinkima mitteWink
Blinkima saamiseks on vilgutusreleed vaja, muidu on neid väga väga raske.
madeinussr Kirjutas:Blinkima saamiseks on vilgutusreleed vaja, muidu on neid väga väga raske.
Muidu ei saagi kui ei taha lülitit vägistada
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=26441 Loodan et on abi seal all pool sai räägitud suunatule paigaldusest.
Minil on 6v süsteem seda ära unusta.Lähed poodi krabad tuled viled ja hakkad paigaldama ja ei midagit.Ma ka omal ajal kõva aretaja ja sain käima ka ühe spetsialisti abiga.Tasub teha arendab aju tegevust.
Selleks on ju spets 6v relee ja pirnid vahetad ümber lampides. Ma mainiksin et muud polnud rasket kui juhtmed õieti ühendada. Asi hakkas koheselt tööle.