automoto.ee foorumid

Täisversioon: Velje sirgeks ajamis kohad(kes teeb)(tartus)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nagu siis ka teema pealkiri ,et hetkel mul siis jälle aega oma 50cm3'mese customiga tegeleda... Tahaks siis teada ,et kui ma veljed pulkadeks ,ehks siis seibiks ja kodarateks kakun ,et kas keegi tartus ja mis raha eest mul ta hiljem idüll sirgeks ka ajab ,ei julge nagu muidu lammutada... Tänud...
No tõsiselt ,abi oleks vaja ,kas keegi ei tea ,Sad Isegi kui tuttavatelt küsin ,kõik vastavad ,vaata ,äkki netist leiadToungue Ei leia krt...
Jalgrattapoodides/esindustes/rem.töökodades ilmselt tehakse, aga vaevalt alla 300.- keegi teeb ametlikus asutuses.
Rahas pole küsimus ,ok sõnastan siis ennast ümber... Restaureerijad ,kus teie/nemad käivad ,sest niipalju kui mina näinud olen ,siis kakuvad nemad alati kõik pulkadeks ,kas panete/panevad ise kokku ,või kes teeb...??? Võiksin ju ise ka teha ,aga kuna projekt on suur ,pole sellist asja kunagi teinud ning kvaliteedi nõue on üle minu mõistuse ,peab velg 110% sirge olema...
Too mulle Tallinnasse töö juurde, laon kokku ja sirutan ära kui aega saan.
Võtan ühendust pm kaudu ,kui asi selleni siis jõuab ,tänud igatahes...
Kloostrimetsa motopood vahendab neid töid. Maksab u 300. Ise olen ka teinud inglise tsiklirestaurerimise raamatu juhendi järgi. Läks suht hästi, aga nõuab küll aega ja hingerahu...