automoto.ee foorumid

Täisversioon: Venemaalt juppide toomine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kas keegi on toonud, last tuua, või on kursis venemaal tsiklijuppide hindadega. Olen kuulnud et seal kõik odav pidid :o kommirahaeest omale kolvid, silindrid saama. Kas keegi oskab öelda mõned hinnad kui ise käinud on? Ise huvituks M72 komplektsest silindrist koos kolvi ja rõngastega, siis M72 leegitorud ja venemaal peaks ikka kalasabasumbuteid ka saama. Ja ka väntvõll m72´le. Ja ka K750M leegitorud ja sumbutid. Ja ikke tutikad või siis vähe kasutatud aga et kroom oleks peal ja roostetäppe mitte. Kui odav siis see on seal ka? Eestis kolvid 500 silindid 500 -1000EEK võetakse liigapalju vaheltkasu Sad Ühesõnaga kes teab kirjutage mõned hinnad.

Ette tänades

Alar
võibolla oskab keegi hoopis öelda kas mingi internetileht ka on nagu meil on kuldne börs, soomes keltalainen pörssi jne jne et saab ise uurida varujuppe ja tsikleid mis müüakse juhul kui on neil mingi börsi aadress on.
pane ka sõna sekka sa oled igas teemas kogenud ja palju infi sul igaasjakohta, võibolla oskad ka aidata.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ala310
Kas keegi on toonud, last tuua, või on kursis venemaal tsiklijuppide hindadega. Olen kuulnud et seal kõik odav pidid :o kommirahaeest omale kolvid, silindrid saama. Kas keegi oskab öelda mõned hinnad kui ise käinud on? Ise huvituks M72 komplektsest silindrist koos kolvi ja rõngastega, siis M72 leegitorud ja venemaal peaks ikka kalasabasumbuteid ka saama. Ja ka väntvõll m72´le. Ja ka K750M leegitorud ja sumbutid. Ja ikke tutikad või siis vähe kasutatud aga et kroom oleks peal ja roostetäppe mitte. Kui odav siis see on seal ka? Eestis kolvid 500 silindid 500 -1000EEK võetakse liigapalju vaheltkasu Sad Ühesõnaga kes teab kirjutage mõned hinnad.

Ette tänades

Alar
plaanerin ise suvel venemaale minna jubinaid tooma ja otsin alles ise infot aga kui saan seltskonna kellega minna ja plaanid kokku ex annan teada ja võtan tellimused ka kaasa-soodsam ikkakui minna ja osta poest eestist
ise lähen mai keskel Peterburgi sugulastele külla. Aega saab ilmselt palju olema ning kui satun vastavat kauplust nägema, võin \"luurata\". Samas pole sealse eluoluga üldse kursis ning kuulu järgi pidid suurlinnad IGA asja poolest kallid kohad olema... Otsida-osta ilmselt ei viitsi-julge (linn võõras, pealegi olen rataste alal täitsa võhik).
Tallinnas Volga poes (Pärnu mnt viadukti kandis) on võimalik Venemaalt juppe tellida, ma ei tea kas nad tsiklijuppidega tegelevad. Küsida vast võib.

Ja Tartus kunagi oli Riia tn Flora poe kõrval oleva vene varuosade poes juttu, et nad ka põhimõtteliselt võivad Venemaalt tellida, kui midagi konkreetset tarvis on.

B.
olen kuulnud oma sõbralt et tema tuttavad käisid eksta ühe bussiga venemaal tsiklijuppe toomas seal pidi palju olema kohti kus saada, aga siis ei old ise sellest huvitatud, eesti toll pidi täiega mäkra panema, isegi soomlased ei küsi kui venest soome tahad viia juppe ei hakka nöökima, eestiomad olid hakand pihta miks sul 3 velge on, tsiklil ju kaks, miks on sul 4 silindrit ja kolvipaare kaks sul läheb aint ühtesi vaja jne jne, keegi ei julgend pistist ka pakkuda, kuid lõpuks tehti proovi ja kohe oli head teed tuldi koju. Aga tegelt pole ju tollis asja pärida et miks sul neid niipalju on jne, ma ju toon varuosasid sisse mitte narkotsi Smile
krt tood sikli tervena ja pead deklareerima, varuosadena tuues makse maksma ei pea. kuulge öelge jah, kui palju nad seal piiril mul keerata võivad, mul moskva tee ees varsti.
kas nüüd ka nöögivad ei tea
kuna ise selle teeema sees tööd teen siis toll võib sult iga vidina kohta pärida ja sina ole ka parem rahulik ja vasta nii nagu asjad on.... tähtis on neile see et kas sa tood jupid oma tarbeks või müügix-see on koht juba kust toll tahab saada oma plekki....
kuna ma peast ei tea täpselt kui palju selliseid vidinaid võib olla siis ei tea ka nõu anda ag see asi et pakendis olevad asjad pakendist välja ja siis on asi juba müümiskülbmatu-seega ei tollita

JB

Tartus on sihuke mees, kes eelmisel aastal käis korduvalt Venemaal tsiklite juppe toomas.
lähemat infi lehelt raadimoto
Või siis:
Kristo tel nr 051-07243.
sellel RAADIMOTO mehel kes käis juppe toomas, kas ta ka on siin portaalis kasutaja?
Heh - justnimelt sellesama Raadimoto-mehe käest kuulsin mina, et Venemaalt on juba väääga raske juppe leida (küsisin temalt M72 toomise kohta) - kohalikud olla juba väga hästi informeeritud, et need asjad heas hinnas ning seal pidi ka suur ümberehitamis-buum käima. Ei tea väite paikapidavuse kohta, ise pole käind- ega näind, kuid seda infi jagas mees, kel Venemaa -tee tihti jalge all...
Aga loomulikult - kui keegi M72-le kuskil küüned taha saab, antagu mullegi märku!
mis aasta M72 siis plaanis on ka osta ? Mul 1959.a ja meeldib see, et teoine on kiikete peal Smile
Mulle meeldib raudselt rohkem (kui mitte ainult) see variant, millel porikad madalal (vaata lingis kaks esimest pilti)! Siit ka küsimus - kas keegi oskab siinkohal ära seletada, mismoodi neid erinevaid variante tähistati (alljärgneval lingil seda külgkorviga aparaadi faili seivides oli tal nimes M72m, kas see pisike m-täht ongi juba mingi modifikatsioonitähis?)

http://www.album.ee/?o=300031406&nocache=1

Rein

Jah, see on tõsi, et ega venemaa pole lõputu ladu, eks seal ka kohalikud ju tarbivad ka neid juppe ju edasi, ja tõesti vanu tsikleid tuleks hoida üksikuteks väljasõitudeks, ja igapäevaseks kasutamiseks muretseda kaasaegsed läänekad.

sokk

Lugesin mõnda aega tagasi üht vene motomeeste foorumit kus arutati tõsimeeli, et keegi küsib komplektse ja sõitva IZ 49 eest 70$ (!) ja seda on ikka kuradi palju! Tulevat vaid silmad lahti hoida ning pisut otsida ja samaväärse ratta võib saada 30$-ga. :o Nojah... Mul ei ole küll meeles, mis oblasti patsaanid seal vestluses osalesid, aga eks Moskvast ida poole ja palju veel.

Kas keegi pakuks abi emigreerumisel?Big Grin

kolmejapoolene

ml käisid eelmise aasta sügisel vanemad venemaal ja oli ka plaan juppe hankida voshodile.seal olid hinnad samakallid peaaegu kui siingi...vbla saab otse tehasest odavamalt juppe osta aga kui turu peale lähed või mõnda varuosade poodi sis sama kirves kui siin eestiski need jupid.
Ala310! Võrus on muidu üks pood, mis tegeleb venemaalt juppide toomisega. Kui huvi jäta nimekiri, mis huvitab, võin poest järgi vaadata. NB! Tehnikahuvilised: pood asub võrus väliturul, "Tehnikakaubad", ning avatud Esmaspäeval ja Neljapäevaö 9-14.00 ja Laupäeval 7-15.00.

djmiki

Ma lähen seeaasta 19 mai venemaaleToungue sealt tahaks ka oma k750nele juppe uurida)
Lehti: 1 2