automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jama Jupiter 3'ga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Jupiter2k

Enda teadmiste arust peaks mul Jupiter 3 olema.
Probleemid/Kysimused

1. Gaas jääb peale :/ Kas ainus võimalus on uus karbuss või on ka mõni teine moodus? Ja palju uued karbussid maxavad?

2. Aku ei lae, natuke saab sõita siis aku tyhi. Milles võib viga olla? Ja palju kuluks vea parandamisele raha?

3. Sadul puudub, palju maxavad enam-vähem korras kaheosalised sadulad? antud hetkel piisaks ainult yhe inimese jaoks.

4. Palju võtab paremas korras Jupiter 3 bena 100km kohta?

Tänan abi eest.
1 Kontrolli trossi esiteks(ega see kusagile ääretaha kinni ei jää) Teine võimalus mingil põhjusel siiber ei sulge end. kuigi reaalsem miskine trossi probleem.

2 Aku ei lae, kas ikka harjad on ikka sees olemas? ja ka rahuldavas korras?(selle kohaseid teemasid foorumis suht palju)

3 jupiteri sadul käib koos tagumise porilauaga maha, seega vähe tõenäoline et sa poest selle leiad, ehk leidub mõnel kaasfoorumlasel sadul.

4 See bensiini teema on ka suht läbi räägitud teema siin foorumis juba, manuaalis vist oli kirjas 4l kanti 100km(võin ka eksida nüüd) pigem see oleneb sellest kuidas on reguleeritud ratas.
Bena kulu oli vist ikka raamatu järgi 5.8 või midagi sinna kanti.Laadimise juures on peale harjade ka relee veel ja muidugi ka geneka rootor(minu omal oli kunagi sellel rootoril mähises katkestus ja siis kah ei laadinud) .No relee ma usun,et leiad üles see sadula allToungue

Jupiter2k

geneka harjad on täiesti uued :/

ja mul ei lähe originaal sadul, sest mul raami sadula juurest tsipa ymber keevitatud, ma mõtlesin mingit sellist sadulat, mis meenutaks ratta sadulat, mitte pikka

aga relee peaks kyll vict yle vaatama, selle leidmisega ei ole raskusi, kui sadul puudub Toungue

kui uus kysimus tekib, siis teen posti siia

Jupiter2k

Sooviks siis teada, palju maxavad:uus relee ja yhe istmeline sadul
Nii palju ma tean, et karbuss plekib ~200.-
minu meelest maksis poes uus karburaator 1000kr ikka
Tondil oli ikka alla tonni, pakuks, et midagi 350.-
Hiljuti käisin aga ei mäleta täpselt.
Relee ka sinna 250.- ringi, üheosalise sadula saad võibolla restauraatorite päevalt.