automoto.ee foorumid

Täisversioon: CRYSLER WINDSON 1946 VAJAN INFOT
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

metsik

LEIDSIN HILJUTI SOOMEST UNIKAALSE VANA AUTO CRYSLER WINDSON
OLETATAV TOOTMIS AASTA 1946 AUTO ON KOMPLEKTNE LOOMULIKULT MITTE SÕIDUKORRAS SEISNUD AASTAID VANAS KÜÜNIS
SOOVIN INFOT SELLE AUTO KOHTA TÄNUD ETTE
Pigem siis Chrsyler Windsor.

Alusta sellest lingist: http://www.google.com , toksi otsingusse Chrysler Windsor 1946 ja juba tuleb robinal vastuseid.

Edu.

Asp

PS Suurte tähtedega kirjutamist internetis nimetatakse "karjumiseks".
Ma kusjuures mõtlesin ka esimese rapsuga, et WindsoR ikka peaks olema.....
Proovisin samuti igaks juhuks Googles ja WindsoN andis vähemalt pildiotsingule vastuse. Niisama saidiotsing Googles sellele nimele ei anna jah vastust.

Edit: ühesõnaga, mu jutu mõte oli, et midagi vist siiski on WindsoN'iga. Endal selle vastu sügavam huvi puudus ja ei hakanud rohkem uurima.
Kui seda ainsat pildiotsingu vastust N-ga lõppevale sõnale lähemalt uurida, siis näikse sildil ikkagi "Windsor" kirjas olevat.
www.eag.unicweb.ee -s on ühe auto jäänuste pilt väljas. See oli vähe aega tagasi pakkumisel, kuna huvi ei olnud, ootab ilmselt Kuusakoski.
pppp Kirjutas:Kui seda ainsat pildiotsingu vastust N-ga lõppevale sõnale lähemalt uurida, siis näikse sildil ikkagi "Windsor" kirjas olevat.

Ahh, kuramus, ongi jah.....ei taibanudki ennist N-e võrrelda. Udupea ikka olen.