automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz jupiter 4
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

killercop

on äkki kellelgi väntvõlli tihendeid müüa, kas uusi või enam vähem terveid vanu kolme olex vaja...vaja oleks ka siduritrossi ja vist uut releed??? ILGELT OLEX vAJA:o

andke teada kui kellelgi on
Vaata Veerenni ja Tondi motopoodi, sealt leiad.

Muide, abiks on ka näiteks laagreid müüvad poed. Neil on saadaval suur valik zimmerlinge aka kaelustihendeid. Pead vaid mõõtu teadma.

Asp
jupiter 4-le on simmerid mõõdus 25x52 (need 3, mida sa otsid). igas poes on guffero tooteid, maksavad alla 30 eegu tükk. minul töötavad siiamaani. tross tee ise, tinutada on vaja - saad parema, kui uue. kasutatud simmereid ära küll pane.

killercop

kas kellelgi polex võimalik need ise osta ja saata???
elad sa kuskil saare peal ?
asi on täiesti orgunnitav
helista homme miski kella 13.oo ajal ja ma saan sulle nad hiiumaael orgunnida aga nna ka miski täpsem margi ja mootori j väljalasteaasta kinnitus või siis simmekate numbrid

killercop

olen küll hiiumaal, kuid tsikli juurde lähen alles nädalavahetusel, siis saan aastaarvu ja simmeri numbrid järgi uurida....mootor on jupiter 3 oma kuid täpselt ei mäleta kas sinna läks ikka kolm tykki
jup kolmel on 3 simmerit mõõdus 25x52 mm ja üks, mida peast ei mäleta (geneka pool, see topeltsimmer). tegelt on üks neist kolmest ka topeltsimmer, aga sellist pole veel leidnud ja mul töötas üherealisegagi väga hästi.
ok ma saan need osta ja sulle hiiumaale toimetada miski nädala paariga. aga nyyd on vaja teada palju sul pappi on et kas sa jõuad neid osta ja kuidas me arveldame??
päris omast taskust ei taha nagu maxta.:bounce

killercop

tahax teada palju need üldse maxavad, raha kannaks pangaarvele üle..
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: killercop
tahax teada palju need üldse maxavad, raha kannaks pangaarvele üle..
selge ma katsun selle nädala jooksul välja uurida selle.ja ex siiis annan teada

killercop

saad sa siis varsti hinnad ka teada++???????
nii aeg edasi läinud ja keskeltläbi kui osta otse maaletoojalt saax miski 25-40 eelu simmekas sõltuvalt siis parameetritestpoetrossid 120-150 eeku...