automoto.ee foorumid

Täisversioon: 634 sidur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

sang

jawa 634 siduriga on mure: kuidagi ei saa trossi küljes oleva vahemutriga õiget reguleeringut kätte, sidur kas libiseb läbi või ei lahuta täiesti ära, vahepealset ehk vajalikku asendit ei saa sealse regulliga kätte. Kustpoolt peaks sidurit regullima et hea saaks või kas tähendab see miski detaili liigset kulumist?


Mai tea aga tundub nagu sidurikettad oleks kulunud. Mis teised arvavad?
Vaata oma tross jne üle, et kõik hästi liiguks ja siis keera sealt trossi pinguti maha ja süütemängu kaane alt reguleerid siduri/automaatsiduri paika ja siis kui on vaja siis pingutad trossi pingutiga kaa nii, et trossile jääks väike lõtk.

Kui mõlemad variandid on olemas, et kas ei lahuta või kui lahutab siis libiseb, siis ei tohiks kettad läbi olla vaid lihtsalt valesti reguleeritud või miskit muud viga.

Võiksid täpsustada kaa milline mootor on, kas ilma automaatsidurita 633 või koos sellega 634/632. Nendel see siduri mehanism täiesti erinev.

sang

mootoriks 634, automaatsiduriga.

Eks ma õlitan trossi ära ja pingutan kah, ehk on abi. Tsikkel seisis umbes nii kolm aastat, nii et eks seal oli aega välja venida ja rooste minna küll.

sang Kirjutas:... Tsikkel seisis umbes nii kolm aastat, nii et eks seal oli aega välja venida ....

Ei taha norida, aga minuteada seistes trossid eriti välja venima ei kipu Wink
Kas siduri heebel on ikka korras? Väga logisev heebel ei liiguta siduri trossi vajalikul määral ja ongi nii, et kas libiseb või ei lahuta. Sellist viga muidugi väga lihtne tuvastada. Kui heebel korras siis, reguleeri süütekaane all "sidurikolmnurk" paika. Kui seda polti sisse poole keerata keerad sidurit peale. Väike lõtk peab muidugi jääma. Sama poldiga timmib paika ka automaatsiduri. Kui see tehtud alles siis asud trossi reguleerima. Kui kogu süsteem väga logisev pole, peaksid saama siduri korda.
kas vedrud ei või olla kunagi liiga palju kuuma saanud ja seega nõrgad or something...
muidugi eriti kaval oleks otsida selline pika käiguga siduriheebel...
aga jah,ürita algul seda sidurisüsteemi mootori juurest timmida ma usun tegelikult kah,et sa saad nii paika...
mul oli sama jama,aga peale mootori juurest tehtud regulerimist kadus jamA ära ,aga kui käigu sisse panen käib ikka kõva nõks läbi,aga ei tea millest see veel tingitud on ,aga 2 aastat on ta selle nõksuga sõitnud,kui veel peale sealt mootori juurest keeran hakkab sidur libisema.