automoto.ee foorumid

Täisversioon: Delta paukumine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem seisneb selles,et kui külmalt käima panna tuleb leegika algusest väga tugev ja terav paukumine mis kostub vahest ka vilinaga,mida teha?Sad
mul oli kunagi sama viga mul tuli pauguga leek ka välja ma pakun et sul on see pronks puks läbi kepsul osta kas uus puks või pane uus väntvõll millel pole loxu sees mul oli see viga ja väntvõlli vahetus aitas.
sul on äkki süüde hilijane
Pane süüde tehasesätete järgi paika.
Lahendus on leitud ammu aga viga oli kulunud silindripea tihendis.
mul ka küsimus mopeedi mootori kohata. küsimus iseenesest või tunduda totakana ja kindlalt on teemast väljas kuid ühe küsimuse pärast ei pidanud vajalikuks uut teemat teha. Küsin siis, kas s-62 tüüpi mootori silinder v-50 tüübi mootori sobib peale?
Et siis tahad panna s-62 silindri v-50le peale?(Kirjuta arusaadavamalt) Kinnitused peaks samad olema jah.
plaanis on kui see võimalik üldse on. kui kinnitused samad siis peaks vist sobima aga ju see selgub kui tööks läheb.
Silindrid peaks olema samasugused, minul on küll vastupidi juhtum - V50 silinder on S62M poolte küljes. Sidur ja väntvõll seal sees on samamoodi V50 omad.