automoto.ee foorumid

Täisversioon: tahaks võrri...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

GBcreative

Nii ma tahaks osta tervet tootavat vorri umbes 200-400 krooni asukoht oleks hea kui oleks pärnu ümbruskond... ootan kõiki pakkumisi.

GBcreative

või kas keegi oskaks õelda kust saaks odavalt tutikaid võrre. Või siis odavalt võrri tagavarajuppe.
Kõik oleneb sellest, et mis sinu jaoks odav on.

GBcreative

noh ma ei tiagi . pärnus valtri äris maksab gaasi rutska 220.- aga ma tahaks seda naiteks 25-50 eek. mõistad
GBcreative Kirjutas:noh ma ei tiagi . pärnus valtri äris maksab gaasi rutska 220.- aga ma tahaks seda naiteks 25-50 eek. mõistad
Siis on ainus võimalus saada seda kasutatult. Sõitvaid võrre (kasutatud) saab alles 500 ümbruses. Ideaalses korras veel samapalju või rohkemgi juurde.
andris Kirjutas:500 ümbruses. Ideaalses korras veel samapalju või rohkemgi juurde.

korruta oma pakutud algne number kahe asemel vähemalt viiega läbi...


veidi OT'd kah.

Poes maksab odav sai 3 krooni ja 60 senti, öelge palun kuskohast saaks seda 25-40 sendiga?
oldmoped Kirjutas:Poes maksab odav sai 3 krooni ja 60 senti, öelge palun kuskohast saaks seda 25-40 sendiga?

Osta kasutatult!

GBcreative

Noh ma tahaks osta võrri mootorit umbes 500 krooniga , see peaks olema täiesti korras ja oleks hea kui asuks pärnu ümbruses
Väga tore:" andke mulle midagi väga head ja vinget,aga ärge mitte mingil juhul raha küsige".Sa peaksid sel juhul kuldse börsi kingituste rubriiki uurimaToungueToungueToungue
Töötav mootor 500kr on juba reaalsem. Kui vahetada enamus ,,kuluosi",
tuleb ~1000kr juurde (kolb, silinder, kolvisõrm+stopperid, tihendid, simmerlingid jm. väiksemad osad).

GBcreative

no mis siin on sii vapse kallid asjad ve ma ostsin terve vorri 35.- ainult tul kokku lappida ja paar juppi oli puudu...bõrsis oli tutikas võrri mootor ainult 1000 krooni ja te raagite kasutatud mootorist mis maksab 1000 krooni . Siis pole küll motet ultse ostma hakkatagi . Sest ega ma mingi võrri peale mitut tuhandet ka raiskama hakka ennem soidan oma rollerida edasi ja koik. ma tahtsin võrri lihtsalt hooramiseks et saaks veits pulli ka ikkaBig Grin
Tagadi traditsioonilisel üritusel oli igasuguseid võrre ja võrri mootoreid lademeis saadaval ja minu arvates ka mitmed neist omanikke vahetasid. Üks veidikene vanemat tüüpi isend neist jõudis minugi kätte - veelkord tänud kaasfoorumlasele Tsiklimeister...

Aga üldiselt... mitte-uunikumiealiste ehk nooremate kui 25.a. võrride ostuks-müügiks on Kuldne Börs abiks, mitte see foorum!
GBcreative Kirjutas:ma tahtsin võrri lihtsalt hooramiseks et saaks veits pulli ka ikkaBig Grin
Sa oled tõesti tiba vales kohasSad
Saa aru ükskord, egas võrrid ka mingi 50 kr ei maksa, need on ikkagi mootoriga esemed! Võrr on tegelt ikka rohkem selline hobi asi, seda on suht huvitav nokitseda ja selles polegi eriti midagi rasket!
Vot mõnesmõttes tundsin sellest puudust kui rolleri ostsinBig Grin(tegelt kui oleks ostnud kõige odavama hiina rolleri mis oleks saada(vahet ei ole kas uuel või kasutatul) oleks nokitsemist rohkem kui võrri puhulBig Grin
Vihale ajab selline asi juba et 200kr-ga võrr sa void ju osta sellise se soidab ka siis kuidas juhtub ja se on laiali ka kouaeg näiteks mina leidsin prügimäelt katkise raami 3a tagasy ja siis lasin selle kokku keevitada ja tegin korraliku võrri ja läbi juhuse sain ka tuttuue võrri mootori d8e 1000krooniga ja se võrr on präegugi paugupill isegi talvel külmadega läks käima paugust nii et kui tahad võrri kogu natukene rohkem raha või ehita ise ja kui tahad hoorata ja pulli selle masinaga teha siis otsi mõni lehm Big Grin
aitab küll. paneme teema lukku ja loeme midagi huvitavamat. 25 krooni eest võrri ei saa. vähemalt siit foorumist mitte. Tagadi laadalt võib selle raha eest saada igasugu träni, kõik oleneb vaid otsimis ja kauplemisoskusest. Uus võimalus maikuus!