automoto.ee foorumid

Täisversioon: NB! peatsed uuendused siin! (otsime moderaatorit!)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Mootorrataste teema on saanud päris populaarseks ja seega on meil (foorumi tegijatel) plaan seda veidi katalogiseerida (vt. autode teemat).

Plaan on luua sellised alateemad:

Mopeedid
kuni 125cm3 mootoriga jutud on siin!

Tehniline
üle 125cm3 mootoriga masinate tehnilised jutud on siin!

Tehnilised probleemid ja nõuanded oleks siis selles teemas.


Mootorrataste peateema oleks üldise jutu jaoks, stiilis \"kui hea miski tsikkel on\" jne.

Kas oleks nõudlust ka valdkonna \"Äri\" järele?

Et seda kõike hallata on meil vaja täiendavaid moderaatoreid. Üks neist hoiaks silma peal ja juhataks vägesid siis \"Mopeedide\" teemas.

Kandidaadilt eeldame

vanust kuni 16(18) aastat, mopeedi lube, asjalikkust, teadmisi kirjutatavast teemast ja korralikku kirjakeele oskus.

teisele kandidaadile... eks vaatame Big Grin


Vastuseid ootame siis siia teema alla. Tasuks on igavene au ja kuulsus Eesti parimas tehnikaportaalis Big Grin

Svenson & Asp
riputan end siia siis üles.Big Grin
ähh riputax ka ennast ylesse noorematele nõu andma-tingimustele ei vasta ainult yhe asjaga-mopeediilubadest olen välja kasvanud.
to margus16

väga hea aga me otsime rohkem tsiklimeesteseast... vaatasin su postitusi ja ükski polnud tsikliteemas... seetõttu peame su kandidatuuri tagasilükkama. aga ära heida meelt... mitteametlike ehk vabakutselisi moderaatorid on alati vaja!

to Qubik

ega moderaatoritöö nõuandmises ka ainult pole... lihtsalt tuleb tegeleda jälgimistööga.... pingsalt Big Grin hoida ära OFFTOPIC jutt põhiliselt... korrigeerida pealkirju jne... Cool

oled pääsenud teise ringi!
ega nii väga modekaks ei ihka, aga konkurentsi mõttes pakuks ennast kuubiku kõrval ka kõrgele komisjonile välja
Aga jah tingimustele mõeldes, erilisi väljavaateid vist ei ole -- sünniajaks varajane paleoliitikum ja mopeedi lubade kohta kehtis omal ajal küll see, et ega luba ei sõida
aga need on ju eeldused Big Grin


keegi võiks veel uute foorumi teemadekohta paar sõna öelda...
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
to margus16

väga hea aga me otsime rohkem tsiklimeesteseast... vaatasin su postitusi ja ükski polnud tsikliteemas... seetõttu peame su kandidatuuri tagasilükkama. aga ära heida meelt... mitteametlike ehk vabakutselisi moderaatorid on alati vaja!
tegelikult olen hingelt ja välimuselt ikka siklimees ja kavas kunagi kui autodest veidi aega üle jääb omale kindlasti selline sõiduriist ehitada. tegelikult on mul ühe ehitus selja taga: aretasin deltale vana 3-käigulise 125 -se mootori koos elektronsüüte ja druzhba sae karburaatoriga peale. sõitis mis hirmus, rahvas vaatas pidevalt järele - deltal 3-käiku!
pole sellepärast siklimeest foorumis kaasa löönud kuna soovituste jaox hakkab juba meelest minema mis ja kuidas et teistele soovitada, pole ju ammmuuu tegelenud aga suu jookseb alati vett kui kena siklit möödumas näen. Big Grin
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
to margus16

väga hea aga me otsime rohkem tsiklimeesteseast... vaatasin su postitusi ja ükski polnud tsikliteemas... seetõttu peame su kandidatuuri tagasilükkama. aga ära heida meelt... mitteametlike ehk vabakutselisi moderaatorid on alati vaja!

to Qubik

ega moderaatoritöö nõuandmises ka ainult pole... lihtsalt tuleb tegeleda jälgimistööga.... pingsalt Big Grin hoida ära OFFTOPIC jutt põhiliselt... korrigeerida pealkirju jne... Cool

oled pääsenud teise ringi!
nuuh enda kasux mainix veel et olen moderaator rate.ee portaalis....ja miski aastake juba

Ets

See on pigem miinusBig Grin
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Ets
See on pigem miinusBig Grin
nuuh kui sa nii ytled:pToungue
aga ma sellega kogemuse olemasolu yritasin näidata... kuigi jahh enam rates ei tegutse eriti
teemade koha pealt niipalju et alateemasid olgu nii nagu on ja siis see myymise ja ostmise koht ka sisse... ja siis kui miski uuendus vajalik saab selle ka hiljem lisada...
Hr. Qubik, Teil ju eesti geel longab

Kaardilugeja

Kui hakata vaatama oma täpse õigekirja tundliku silmaga seda foorumit siis leiab vast igast teemast neid kamaluga...

Ja kui kirjutangi \"longab\" ei usu et keegi seda valesti mõistab...

See on ikkagi auto-moto foorum, kuigi ei propageeri omaloomingut õigekirja suhtes...Toungue
hmm eestikeel longab mul siis kui kirjutan kiirelt ja lohakalt... usun et see iriseja mu keele suhtes ei suuda minuga kaasa kirjutada......kiiruse suhtes vähemalt mitte.
ja ka kõige jaox on oma koht-ka 100% õigekirja jaoks.. siiski on foorum mingil määral nagu dialoog või vestlus ja piinlik kirjatähtede kallal norimine ei ole vast õigustatud:bounce

Ets

Piinlikult küll mitte aga foorumis olev jutt peaks siiski olema arusaadav ja mitte silma riivav.


NB! vaat kes räägibBig Grin

ivar130

äkki saab ka ennast üles riputada?
millas see otsustamine on siis????
nõukogu pole veel kokku tulnud Big Grin

üldiselt siis kui serverivahetus seljataga on ja me vähe kiirema toru otsas oleme siis ehk...


lauryxxx

nu mul vanust 17. Tsiklitega juba jännatud nii mõnigi aeg. Tsiklite vakdkonnast suurim saavutus on K-750 kahe karburaatori asendamine 1 karburaatriga ja üks võrr druzba mootoriga võrr (pilti võib näha aadressil http://www.zone.ee/mosse888/druzba.jpg?2) vot. Nii et pakun ennast ka konkurentsi tulle.
nuuh?? kas on uudiseid siis??
Lehti: 1 2