automoto.ee foorumid

Täisversioon: Probleem Iz p5-ga...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul siuke probla, et iz läheb kyll aku pealt käima (kuidagi) aga nii kui käima läheb peab aku tagant ära võtma. Muidu sureb välja lihtsalt. A niisama geneka pealt käib kyll. Ma ise arvan, et mingi lyhis on kuskil. Äkki keegi teab milles probleem???

keljo15

a tead mis? osta Statoilist 5 liitrit pena, kalla iz korralikult sellega üle. Siis mine küsi ema käest tikku. Mine tsikli juurde tagasi ja tõmba tikku. Äkki aitab, mul aitas.Big Grin

ahto

oh õudust küll, mingi autoriteet sai jälle killuga maha. Kui midagi öelda pole siis mõtle veelkord, siis veelkord ja siis ole vait.
raske juhus, aga proovi nii: tõenäoliselt sul kaitset vahel pole. pane kohe aku järgi kaitse ja kui lühis on, siis lööb kaitsme läbi. kui ikka korralik lühis on (on ka nn osalisi), siis hakkab ikka tossu ka tulemaSad

ahto-hästi panidSmile

JB

Julgeks arvata , et juhtmed on lihtsalt valesti.
Proovi skeemi järgi üle vaadata.

Nüüd ma vist ütlen päris rumaluse aga, kas akujuhtmed ei või vastupidi olla?
JB jutus on point kusjuures

cuda

Sul täpselt sama jama mis mu sõbra M-iga. Point oli selles ,et aku tagurpidi laetud. Ei tahaks ise uskuda aga kogemused näitavad.:eureka
nujahh sisuline probleem jäb samax.. kuigi jahh ega aku kaua nii ei tohix ampsata... plaadid on siiki mõttega niipidi vahelitti pandud nagu nad on aku purgis
Smile
kas kindel, et asi akus(tagurpidi laetud,laadimisreleega valesti??)või on ikka alles jäänud võimalus, et kusagil mujal lyhis? Geneka juurest tasub alati vaadata, kasvõi yksainus metall-karv võib anda lahtivõtmist tundideks..
nuuh alati võiob olla et tegemist on miski lyhisega kuskil mujal skeemis...jawadel on nüõrk koht ees spidokate alla syyteluku juures koht kus akust voolujuhe läheb syytelukku(sealt hõõrub juhtme purux) aga izplanet5-el ei ole kuulnud et sellist asja juhtux... igax juhux kontrolli testriga yle.. võta akult + juhe maja pane testriots kylge ja teine ots massi-kui takistust näitab siis on lyhis kuskil...:bounce

lauryxxx

No akut võite te tagurpidi laadida, aga voolu te sinna küll sisse ei saa. Aku läheb lihtsalt kuumaks laadimise ajal, aga aku ei lae.

lauryxxx

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Qubik
nuuh alati võiob olla et tegemist on miski lyhisega kuskil mujal skeemis...jawadel on nüõrk koht ees spidokate alla syyteluku juures koht kus akust voolujuhe läheb syytelukku(sealt hõõrub juhtme purux) aga izplanet5-el ei ole kuulnud et sellist asja juhtux... igax juhux kontrolli testriga yle.. võta akult + juhe maja pane testriots kylge ja teine ots massi-kui takistust näitab siis on lyhis kuskil...:bounce

soovitus iseenesest hea. Aga ei soovita seda proovida mingi odava testriga, sest antud õpetuse järgi kui võib juhtuda et ongi lühia, ja aku on ka veel laetud siis annab su vaene tester otsad, sest odavate testritega ei soovitata pinge all juhtmetel takistusi asju mõõta...kuna tester lihtsalt kärssab läbi muidu. Minu soovitus oleks see, et võta aku maha. Siis pane üks testriots selle juhtme külge mis läheb akul plussi ja teine ots massi. Nii on igatahes kindlam et tööriistad terveks jäävad

lauryxxx

to Qubik

heh, sul oli tegelt õige soovitus. Sain su jutust valesti aru. ära pahanda
äi miskit.... ma nii kirjeldasin nagu ma ise koguaja omal garaazis teinud olen... ja mul ple veel tester saba annudToungue
loodan et teistel ka ei anna.. muidu tullaxe ytlea et mees mis soovitad nii