automoto.ee foorumid

Täisversioon: VARASTATUD: M1M \"Moskva\"
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Tundrahunt

Keegi pani pihta minu tsikli M1M \"Moskva\" (tumesinine, vla: 1951) ajavahemikus 7.- 11. aprill 2003. .
kui kuskil ilmub nähtavale mingi sarnane tsikkel, ehk keegi on kena ja teatab ?? :mad:
ma ise ajan omal etaga sellist ja kui kätte satub siis annan hoobilt teaada.. ja kui varga kätte saan siis tahad teda ka kaasa???:mad:
Äkki täpsustaksid piirkonda ka,kust pihta pandi.

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tundrahunt
Keegi pani pihta minu tsikli M1M \"Moskva\" (tumesinine, vla: 1951) ajavahemikus 7.- 11. aprill 2003. .
kui kuskil ilmub nähtavale mingi sarnane tsikkel, ehk keegi on kena ja teatab ?? :mad:

Tundrahunt

Tsikkel pandi pihta Tallinnast, Kadriorust ja otse tsiklikuurist, läbi seina ja mitte just papist seina.
Samuti viidi minema sõbra kolmesilindriline aerosaani tähikmootor
ja piisav sületäis jahvi juppe pakituna ..ühesõnaga üsna puhas vuuk :mad:

Moskva oli tumesinine, valgete paaristriipudega piki porikaid ja muid detaile. kaks nahksadulat (tagumine pakiraamile polditav) ; lenks oli ajutiselt asendatud IZh lenksuga. ketikaitse nikeldatud (orig värvitud). Esiporikas oli kah asendatud, kuna orig oli taastamisel. Muidu täitsa korras. Olemas olid isegi 1951 aasta orig. rehvid , nö tutikad, kulumata. Tsikkel läks ka ilma akuta vändast käima.
Lisatud oli stopptulekonn tagapidurile.
Tule Kurtnasse...äkki ilmub seal midagi lagedale. Kahjuks liigub seal ka kahtlase päritoluga kraami.

Asp
hoian ülehomme kurtnas silmad lahti. kuna ta võib olla juppideks võetud, siis ehk tuleb veel mingi eripära sul meelde? kas need triibud muide olid originaalis ka nii?

stg44

Tuttav tunne !!! Elmise aasta suvel läksid ka meil mootorattad kaduma Ural ja K750-M . Kui avastasin hakkasin kiirelt jälgi ajama . Eemalt metsavahelt leidsin kinnikaetutena üles. Ööseks lõime varitsuse püsti ja enn näe imet ... 01.00 paiku ilmusid mingid nahkpükstes tegelased välja taskud mutrivõtmeid täis. Big Grin Üllatav oli see et vargad olid eestlased. Ma soovitan sull Kuldsel börsil silm peal hoida ja samuti ümberkautseid kahtlasi kuure jälgida .
Milliseid \"õpetussõnu\" te neile siis jagasite?

Asp

Tsitaat:Originally posted by stg44
Ööseks lõime varitsuse püsti ja enn näe imet ... 01.00 paiku ilmusid mingid nahkpükstes tegelased välja taskud mutrivõtmeid täis. Big Grin Üllatav oli see et vargad olid eestlased.
Kahju masinastSad Jobusid on Eestimaal palju:mad: Kindlasti läks see unic põllurallikaks või juppideks:mad::mad:
kui ise varga kätte saaks,kastreeriks raisa ära küll...........Big Grin
Tsitaat:Kindlasti läks see unic põllurallikaks või juppideks
julgustavad sõnad sul ma vaatan :smug
mina külll loodaks täie hingega
Mis jobude käest läbi käind,seal pole enam arvatavasti midagi.........Sad Unicud tuleb vist suurde raudkappi lukutaha panna?:mad:
Ei takista vargaid ükski lukk ega riiv...
ei tea eriti milline see moskva siin on aga mudu siis siit
äkki on sinu liikur ?

matix

kui see kuritegevus rataste juures nii suur on, siis vist peaks peaaegu topelt-uunikum võrri ka raudkappi toppima Toungue
Varastatud on M1M, KB-s pakutakse aga ju
M1Ad. St M1Mi eellast, kus taga ei ole raamil
vedrustust ehk siis DKW RT 125 pea täpset
koopiat.

Parimat,

Valdo

metallmees

mul kah 51.aasta M1M aga see sai kah aastat 3 tagasi restaureeritud..
aga nyyd oleks kuskilt dokumente vaja
kui näen su minski siis annan teada

need raisad kes teiste tsikleid rotivad tuleks kyll yles puua