automoto.ee foorumid

Täisversioon: delta kuumeneb üle.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
bensiinis on õli vahekorras 1:20-le, kuid peale viie kilomeetrist sõitu paisub kolb silindrisse kinni. mis selle põhjuseks võiks olla?
süüde on õige. kas seda ei või olla kulunud pinnas silindris ja kolbil. kolvirõngad on uued esimesed 200kilomeetrit vatti ei andnud ja probleemi ei olnud, nüüd on.
Segu liiga lahja?
Proovi ka süüdet varasemaks panna.
Imestan et ta sul üldse liigub.Palju sul välja läheb sellise seguga.Kui ma oma Stellasse panen segu 1:33 siis mul yle kolmekümne ei lähe.Segu tuleks teha ikka 1:50 või nii.Mina arvan, et asi on segus lased gaaspõhjas ja kõik see õli ei põle ära ja sellepärast kuumaks lähebki.
Oleneb ka õlist... Ise segan ka nii 1:35 ja kasutan spetsiaal 2T õli.

Muide - olen näinud, et isegi diiselmootori õli segatakse bensiini sisse...Sad
liigub rahuldavalt mingi 50km/h. süüdet olen näpinud, nii varasemaks kui hilisemaks, nüüd tegin rikkama segu kah 2-he taktilise õliga. vahekorras 1:40-le, pole veel pikkema sõiduga proovinud.
siiski arvan, et põhjuseks on kulunud kolb ja silinder.
Kalev60, kasuta otsingut.

Ma loodan, et seal saad natuke targemaksWink
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=11099
-AsjaPulk- Kirjutas:Oleneb ka õlist... Ise segan ka nii 1:35 ja kasutan spetsiaal 2T õli.

Muide - olen näinud, et isegi diiselmootori õli segatakse bensiini sisse...Sad

Mul on ka mingi spets Husqvarna õli 2T mootoritele.
tänud -AsjaPulk- -gale. sain küll targemaks. silindri ja kolbi vahetus tuleb ette võtta.