automoto.ee foorumid

Täisversioon: Säde on aga sõites turtsub.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Säde on aga sõites turtsub ja jõudu pole ka eriti. Milles probleem?
Ootan vastuseid.
Vale küttesegu? (Vale õhu-bensiini-õli vahekord)

meesmetsast

Vale küttesegu või siis säde natukene paigast.
meesmetsast Kirjutas:Vale küttesegu või siis säde natukene paigast.
säde peaks paigas olema,sest ma olen juba 2 päeva süüdet kruvinud et äkki on see vale ja säde paigast ära . ma arvane et see on kütusesegu viga ,vist liiga õline bensiin.
meesmetsast Kirjutas:Vale küttesegu või siis säde natukene paigast.



kas viga võib olla ka selles et kanistri põhjas on bensiin õlisem sest enne sellist viga küll polnud et ta sõidu ajal turtsuks?
Küünal vale?
teitur Kirjutas:Küünal vale?
ei saa olla sest ma olen ennegi sama küünlaga sõitnud ja ilma vigadeta
ma sõidan vene druzba küünaldega mis aitavad võrrile väga hästi.
Pets4991 Kirjutas:
teitur Kirjutas:Küünal vale?
ei saa olla sest ma olen ennegi sama küünlaga sõitnud ja ilma vigadeta
ma sõidan vene druzba küünaldega mis aitavad võrrile väga hästi.
druzba all mõtlen druzba saagi.
Pets4991 Kirjutas:
teitur Kirjutas:Küünal vale?
ei saa olla sest ma olen ennegi sama küünlaga sõitnud ja ilma vigadeta
ma sõidan vene druzba küünaldega mis aitavad võrrile väga hästi.

Pole enne kuulnud et druzbal mingit eraldi küünlad on.Võib olla ma ei tea aga minu arust käivad druzbal suvalised lühikse keermega küünlad?Äkki mõtled sae küünlaid?
KoBa Kirjutas:
Pets4991 Kirjutas:
teitur Kirjutas:Küünal vale?
ei saa olla sest ma olen ennegi sama küünlaga sõitnud ja ilma vigadeta
ma sõidan vene druzba küünaldega mis aitavad võrrile väga hästi.

Pole enne kuulnud et druzbal mingit eraldi küünlad on.Võib olla ma ei tea aga minu arust käivad druzbal suvalised lühikse keermega küünlad?Äkki mõtled sae küünlaid?
vabandus,väljendusin valesti.
Kusjuures käima läheb pooles pöördest nii et ma ei usu et see süüte viga on. Aga kui keegi teab mis viga on siis õelge,oleksin väga tänulik.
Proovi ikka küünlaid sest mul oli ka hea küünal mis ühel hetkel korralikult ei tõõdanud.Vaata kas küünlavahe on ikka 0,4-0,6 soovitaks 0,4 sest ilmad juba külmad.
teitur Kirjutas:Proovi ikka küünlaid sest mul oli ka hea küünal mis ühel hetkel korralikult ei tõõdanud.Vaata kas küünlavahe on ikka 0,4-0,6 soovitaks 0,4 sest ilmad juba külmad.

no ok aga säde täiesti tume sinine isegi võib õelda et lilla.
Vaata kontaktivahe üle ja ka seda, et kontaktid oleks avatud kogu nuka pöörde ulatuses ja sulguksid alles sälgu alas. Nukk on ehk viltu jäänud paigaldamisel, sellisel juhul võivad kontaktid peale avanemist liialt kiirelt sulguda, lühistades süütevoolu enneaegselt. Teine võimalus, et oled küünla lasknud mitmete käivitamistega märjaks ning õliseks, selline küünal rikub samuti süütemomenti, kaob jõud ja vahest lausa kukub käes plärtsuma/paukuma. Osta uus küünal prooviks.
kontrolli ka seda, et kontaktidel mingid sodi või metalli puru ei ole.
praud Kirjutas:Vaata kontaktivahe üle ja ka seda, et kontaktid oleks avatud kogu nuka pöörde ulatuses ja sulguksid alles sälgu alas. Nukk on ehk viltu jäänud paigaldamisel, sellisel juhul võivad kontaktid peale avanemist liialt kiirelt sulguda, lühistades süütevoolu enneaegselt. Teine võimalus, et oled küünla lasknud mitmete käivitamistega märjaks ning õliseks, selline küünal rikub samuti süütemomenti, kaob jõud ja vahest lausa kukub käes plärtsuma/paukuma. Osta uus küünal prooviks.

ok ma vaatan üle.
muide jah, mul on kah 1 kogemus 'sillaga' küünla elektroodide vahel - panin võrri käima ja hakkan sõitma - jätab vahele ja üldse käib kehvasti, kuid venitan siiski oma 1,5km sõita. lõpuks peatan, keeran küünla maha - vaatan, kivi on elektroodide vahel.lükkasin selle ära, võrr sõitis kohe hästi!Toungue huvitav kogemus. kusjuures eelmise sõidu ajal ei olnud millegi üle kurta. küll aga ei ole see sild kordunud (palu õpikus on, et sild kipub korduma, kui korra juba on olnud).
mul oli samasugune juhus nagu kasutajal Riivol oli. tegin ca 20 km otsa ära ja tagasiteel hakkas selline turtsumine peale. Puhastasin düüsid ära(muuseas mul on mopi düüs mis on suurema avaga) siis vaatasin kontaktid üle(kui tuurid põhjas sõita siis tuled plinkisid) panin isegi kontaktivahe suuremaks. siis lükkasin tööle natuke sõidab ja jälle tsirks hakkab peale siis vaatasin küünla igaks juhuks üle ja seal oligi pisike liivatera vms ollus vahel noppisin selle ära ja oli jälle sõidukorras masin.
moskvits Kirjutas:mul oli samasugune juhus nagu kasutajal Riivol oli. tegin ca 20 km otsa ära  ja tagasiteel hakkas selline turtsumine peale. Puhastasin düüsid ära(muuseas mul on mopi düüs mis on suurema avaga) siis vaatasin kontaktid üle(kui tuurid põhjas sõita siis tuled plinkisid) panin isegi kontaktivahe suuremaks. siis lükkasin tööle natuke sõidab ja jälle tsirks hakkab peale siis vaatasin küünla igaks juhuks üle ja seal oligi pisike liivatera vms ollus vahel noppisin selle ära ja oli jälle sõidukorras masin.

kõik küünlad on puhtad mis ma kasutan
Mul ka tuttuued küünlad kasutuses.
Lehti: 1 2