automoto.ee foorumid

Täisversioon: Nikkel ehk kroom
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
niisugune küsimus, et on poes müügil spray pudelid mis peaks andma nikli läike ja välimuse, kork seda värvi mis peaks ka tulemus olema, aga kas jääb ikka niisugune nikli värv nt nagu on mingid tsikli lenksud või jääb ta niisugune matikas ja mitte läikiv?

On keegi proovin ja jagab keegi oma kogemusi siin.



Ja kui ka pilt on siis võiks mõne pildi panna, kui ise midagi kroominud on spray pudeli nikli värviga.


Ja kui jääb sama ilus kui peaks eraldi kroomima, siis oskab keegi soovitada mingit kindlat firma toodangut. :eureka

Delta raider

Spray kroom on paras saast!!!
Ei soovita...
Olen proovinud sama asja plastiku peal. Kork on seal küll ilus kroom... tulemus aga nn \"kerge läikega matthõbe\"... ja ei ole kulumiskindel, veidi kriimustad, on su \"kroom\" kadunud...
ka ise olen katsetanud neid kroomspreisid ja tulemus on nõrk... ainuke mõeldav variant -kuidas saab enamvähe,m kasutatava tulemuse on see värv yle lakkida-miski 3-6 kihti-siis saab läike ka aga muidu on pehme ja väga halvasti aluspinnaga nakkuv värv-voolab sirinal niikui käsi vääratab ja kuivamisel teeb igasugu mõeldavaid ja mõeldamatuid trikke

Tim Thomson

Ma olen katsetanud ka kroomi, kulda ja hõbedaimitatsiooni, niipalju ütlen, et vana küünlajala saab ilusaks, aga auto või tsikli peal näeb tõsiselt maitsetu välja...:haige
Ja kriimustamist see ei kannata jah.

lauryxxx

et te teaksite, siis nikkel ja kroom on metall, mitte värv. Ja metalli ei saa müüa niimoodi vedelal kujul aerosoolipurgis. See on seal pigem alumiinium-hõbe värv, või midagi taolist. Kui tahad ikka nikeldada või kroomida, siis on vaja ikka spets vahendeid (nikkli vanni, vajalikke aineid jne) ja see on paras keeruline prodsetuur kodustes tingimustes nikeldada:duh

Tundrahunt

siiski siiski, ühte metalli kinldalt saab vedelal kujul purgis pidada ... elavhõbedat :lol

lauryxxx

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tundrahunt
siiski siiski, ühte metalli kinldalt saab vedelal kujul purgis pidada ... elavhõbedat :lol

antud juhul käis jutt kroomist ja nikklist.Cool
irwww njahha vat seda mest tahax ma kyll näha kes suudab elavhõbeda mööda ratat porilauda laiali ajada nii et see seal paigal pysix.... ja selle rattaga sõites ka ntx lapsed normaalsed saadaToungueToungueToungue

Tnuh

Nende värvidega võid jõulude ajal kuuse käbisid värvida,ei enamat.Ja muide lakkida neid ka ei saa,see nii öelda kroom muutub tumehalliks.Ühesõnaga-täielik saast!
Niisama mölisen et nikkel ei ole mitte kroom ja kroom ei ole ka nikkel.

Värv on juba erinev

Ja kes ei tea, siis ka läikivad ukse lingid ei ole enamasti nikklid (mölisege vastu, et vanad on, on küll jah) vaid kroom. Põhjus lihtne, paljud inimesed on niklile allergilised!!!

Nii et nikkel on nikkel ja kroom on kroom! punkt
see läx nigu roosteusse plekki