automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kes väänaks välja lumetera?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Talv tulekul ning plaanis maasturile lumesahk ette panna. Aga kes väänaks välja mulle lumetera? Kinnitused raamile ja tõstemehhanismid teeks ise. Olen uurinud paari firmat seal on hinnaks 25K ja enam.
Või on kellegil mingi kergem tera üle ja müügiks pakkuda.
nymmik Kirjutas:Olen uurinud paari firmat seal on hinnaks 25K ja enam
Enda põkale tõin trea kohalikust vanarauast. Sealse bossi lahkel loal lõikasin oma pitsiga sobivast kumerast plaadist selle välja. Maksma läks 100+ krooni.
nymmik Kirjutas:Talv tulekul ning plaanis maasturile lumesahk ette panna. Aga kes väänaks välja mulle lumetera? Kinnitused raamile ja tõstemehhanismid teeks ise. Olen uurinud paari firmat seal on hinnaks 25K ja enam.
Või on kellegil mingi kergem tera üle ja müügiks pakkuda.

http://www.ktarengu.ee/lumesahk.php küsi sealt,seal oli paar aastat tagasi sahk koos kinnituste jne alla 10K
Kõige lihtsam ja kiireim variant on leida mõni veetrassitoru, näiteks 70 cm läbimõõduga on juba piisav, selle poolitamisel tekibki imelihtsalt kaks teratoorikut. Sealt edasi alla kas kummi- või raudnuga ja lund lükkama.
Jõhvis on üks mees kes minu ATV-le tegi väga korraliku saha 6000EEK-i eest eelmisel talvel
peeterpaul Kirjutas:Kõige lihtsam ja kiireim variant on leida mõni veetrassitoru, näiteks 70 cm läbimõõduga on juba piisav, selle poolitamisel tekibki imelihtsalt kaks teratoorikut. Sealt edasi alla kas kummi- või raudnuga ja lund lükkama.

Kus kohast sellist toru võiks otsida? Kuusakoski on 1 variant aga veel?
Aastaid tagasi olin selle asjanduse (T. Land Cruiser 1978, 4,2bens.) ...

[Pilt: sahk2a.jpg]

...taastamise projektijuht ning tööde käigus sai ka sahk ette lastud teha, et aparaadil talvelgi mingi praktiline väärtus oleks....
Minu mäletamist mööda oli see KT-le nende esimene sahaehitus üldse. (S.o nad said läbi minu teada, et sellega võiks Eestis äri teha...Smile)
Ja töötas küll. Tollal maksis kogu komplekt suht vähe (vist oli 6000.-), aga ainult sahatera tasuks vast täna ka küsida...
stihl Kirjutas:Aastaid tagasi olin selle asjanduse (T. Land Cruiser 1978, 4,2bens.) ...


...taastamise projektijuht ning tööde käigus sai ka sahk ette lastud teha, et aparaadil talvelgi mingi praktiline väärtus oleks....
Minu mäletamist mööda oli see KT-le nende esimene sahaehitus üldse. (S.o nad said läbi minu teada, et sellega võiks Eestis äri teha...Smile)
Ja töötas küll. Tollal maksis kogu komplekt suht vähe (vist oli 6000.-), aga ainult sahatera tasuks vast täna ka küsida...

KT-lt juba uurisin, tervet sahka nad täna ei tee, healjuhul saaks sealt ainult hõlma.

Edit: Kasutaja weldman abiga on Lumesaha hõlm juba väänamisel Smile