automoto.ee foorumid

Täisversioon: Leegitorude küsimus...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

ahto

Kas leegitorusid pikendades läheb 2-taktilisel (175cm3) jõudu vähemaks?? Tahan kardile Voshodi orig. summuteid panna ja muidu ei ulatu seljataha viltu kui neid ei pikenda.:???

Delta raider

Ei jää.
vaidlen vastu. kahetaktilistel on summil ropp tähtsus (kuradi izhevsklased, panid vahepeal jupile ja planetale ühed summid-kuul pähe!!!). kuigi tegelt pannakse võimsuse balanss paika summi ühes teises osas, võin oma kogemuste najal kinnitada, et ka leegika pikkusel on tähtsust. kunagi kardi ajast mäletan, et katsetasime stendis 125 mootoreid ja ka leegitoru pikkus oli välja timmitud. kui aga võistlusmasinaga tegu pole, siis anna minna, vahe pole suur.

JB

Mul kah kardist kogemusi.
Kahetaktisel on summuti tähtsus tõesti suur. Mul nimelt selline juhtum, kus välimuselt täpselt sama summuti ja ka sõelad samad. Siiski ühe summutiga sain mootorist 11 000rpm teisega aint 9000.
Küllap ühel tekkisid mingid takistused gaasi väljalaskmisel.
P.S tegu oli minski mootoriga.
kuna kaahetaktilisel pole klappe mis takistax kyttesegu väljavoolu silindrist siis summutuile on sisse ehitatud selline nagu vahesein augukestega(esimene takistus gaaside teel) milel peamine funktsioon on tekidada väljalaske kanali ees vasturõhk-et uus kyttesegu koos väljalaskegaasidega jooxu ei panex.
seega kui ajad leegitoru pikemax siis selle vaheseina kaugus muutub ja värske kyttesegu jooxeb vulinal summutisse kus saad kuulda kenasid paugukesi. kui seda seina peale leegika pikendamist lähemale suudad sikutada silindrile siis peaxid saama jonksu.aga katsetamine on selline nikerdamise värk....palju muidugi jamax ei lähe nagu siin eelkõneleja mainis-aga miski kytusekulule saad paar liitrit sajale otsa kindlasti.

lauryxxx

paraku jah on kõige parem minek tehase enda leegitorude ja sumbutitega, sest need on spetsiaalselt välja testitud selle mootori jaoks ja on leitud et just too pikkus on kõige parem. Kuigi usun et kui sa väga palju ei pikenda siis ei tohiks midagi hullu ka nüüd juhtuda
lugu nii, et vene tehnikal on need arvutused ikka väga lahjaks jäänud. nt jupiterile ja planetale üks summ panna- selle peale ikka annab tulla.

Delta raider

Kahe taktisel on sumpad jah küllalt tähtsad kuid mul läheb 175 delta isetehtud summutitega paremini kui originaalidega.
mis tüüpi on ja kas tegid jooniste järgi?

ahto

Kuidas oleks kõige lihtsam leegitrusid painutada? Mul on vaja need veidi teravama nurga alla saada.
pakun umbes, aga liiva täis ja kuumaks ka kui annab. või kui liiga mölki läheb, siis pidi kuidagi saama ka kuuliga pärast läbi lükata.

lauryxxx

painutada tuleks ikka pressi all. Nii on kõige lihtsam:yes
kuda sull leegitoru paikne kardi suhtes?