automoto.ee foorumid

Täisversioon: Karburaatori ujuki reguleerimine?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul sihuke probleem et soetasin endale simsoni aga karbuss ujutab üle äkki oskab keegi vastat kuidas ujuki taset reguleerida
väikemoto Kirjutas:Mul sihuke probleem et soetasin endale simsoni aga karbuss ujutab üle äkki oskab keegi vastat kuidas ujuki taset reguleerida
väikemoto Kirjutas:Simsonit soovitan kõigile kellel on vähegi võimalik see endale soetada. 80km\h on karanteeritud ja see on palju odavam kui mõni uuem masin ja minu arvates kellel on mini chopper (hinnaga 23500) on 170 eurone simson sellest alati üle.
väikemoto Kirjutas:Küsimus oleks järgmine on kellegil aimu mis on mootoril viga kui kolv liigub aga vänt ja ratas kui käik sees ei liigu mitte sentigi oleks väga tänulik kui keegi ära seletaks mis viga on

nende ja veel osade eelnevate sinu tehtud postituste valguses vastaksin su enda sõnadega sinu mittevägavanast teemast:

väikemoto Kirjutas:Kas nii vana masinat tasub ültse remontida.

Iga vana sõiduk on tore ja omapärane... aga eeldab ka lisaks kõvamees olemisele ka vähemalt elementaarseid teadmisi. Osta parem minichopper.