automoto.ee foorumid

Täisversioon: karbuss jupsib (Jeep 85a volga karpaga)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lugu siis selline et käisin mina oma jeebiga eile väga väikseses lombikeses, ise usun et viga ei saa olla selles lombis sest eelmine nädal käisin üle poole meetrises vees...
Jama hakkas pihta... mootor ei tahtnud oma tööd enam teha, suri välja. Panin käima tagasi ja siis plötutas... lõpuks sain sealt tulema, auto käis ainult tallagaasiga, koju jõudes jätsin seisma. Kusjuures vesi polnud pritsinud kuskile. Proovin mina siis uuesti käima panna ja ei midagi... selleks ajaks oli süüde ka kadund. Nibisime ühe hea remondimehega ta siis käima... kuid jama ikka selles et kui toores väljas on siis käib normaalselt ja nii kui toore sisse lükkan hakkab jälle plötutama ja sureb välja.
Ja veel... hakkasin mina täna minema maale... auto läks korralikult käima kõik oli tore... sain 500m sõita ja suri välja... enam käima ei lähe... sama teema mis eile õhtul, puudub süüde ja kõige jamam on see ümber ringi paneel majad ja suht nutune keset tänavat teda remontida... Garaaz endal maal... kuhu auto nigunii sisse ei mahu(liiga kõrge)
kui keegi tunneb et ta teab neist asjadest rohkem ja saab mind aidata siis oleksin väga tänulik kui saaks auto kuskile vedada ja korda teha

Auto asub tartus

Tegemist siis 85a Jeep-iga millel volga karpa, niiet ma usun et Uazi või Lada omanikud suudaksid ka mind aidata