automoto.ee foorumid

Täisversioon: Õhufilter Bedford Blitzile?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Millisest kataloogist saaks tellida 1981 a Blitzile 2,3D õhufiltreid? Olen läbi käinud viis varuosa kauplust kuid tulemus on null. Poodides olevates kataloogides (Wix, Fram, Champion, M-Filter, Teho jne.) ei pakuta õhufiltrit, aga õli- ja küttefilter on.

Mida kasutate, Blitzi omanikud?
[quote]Niimoodi kirjutas: vana
Millisest kataloogist saaks tellida 1981 a Blitzile 2,3D õhufiltreid? Olen läbi käinud viis varuosa kauplust kuid tulemus on null. Poodides olevates kataloogides (Wix, Fram, Champion, M-Filter, Teho jne.) ei pakuta õhufiltrit, aga õli- ja küttefilter on.
*********************************
Fram CA4268
Mõõdud väljast 205mm
seest 91mm
kõrgus 34mm
kas selline sobib?
Tänud
Üle mõõtmis tulemused on samad +/- 1mm
pikkus 205 mm
laius 90 mm
paksus 33 mm
Peaks täpselt sobima, neid läheb kaks tükki. Mis aasta kataloogist toote kood? Kas Tartust saab tellida?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Tänud
Üle mõõtmis tulemused on samad +/- 1mm
pikkus 205 mm
laius 90 mm
paksus 33 mm
Peaks täpselt sobima, neid läheb kaks tükki. Mis aasta kataloogist toote kood? Kas Tartust saab tellida?
*******************************
Tartus Turu 32 Automaat
ja veel Autoring
Kataloog?! Aastast 2002/2003 Frami tooted.Smile
Ma ise ühes väikeses poekeses müüja ja
tean et mõnes suuremas kohas ei viitsi või ei oska (kogenematuse) tõttu vanade autode asjadega tegeleda.Head ostmist.
Filtrid käes!
Eile õhtul Autoringist tellisin, norm. koht. Ei tahetud isegi ettemaksu, küsiti ainult kelle nimele ja täna ennelõunat olid käes.
Raha 2 * 135,-
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Filtrid käes!
Eile õhtul Autoringist tellisin, norm. koht. Ei tahetud isegi ettemaksu, küsiti ainult kelle nimele ja täna ennelõunat olid käes.
Raha 2 * 135,-
***************
Võta heaks.Smile