automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mille raam on
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
sellel oli sport iz-i mootor peal
http://www.nagi.ee/photos/KillerBee/sets/4553/
tahaks kokku lappida aga osad jupid on kadunud
Planet Sport kross äkki?(Võin eksida)
kellegil mootorit ei ole pakkuda
Tavaline planeta mootor ajab asja ära küll kui tahtmist sõita on ja asi kähku valmis saada.Planeta Spordi mootorit nii palju ei liigu (müüakse veidi harvem)
kas tavaline planeta mootor ei ole nats not. ei tea sest enadal ei ole
Kerge forseering ja asi korrasWink
no jah se on võimalik aga no ma ei oska
Võta kogenenumad mehed appi.Sisselaske auke suuremaks jne Surveastet tõstetakse ka vist?
KUi kallid need planeta mootorid on
Meil on samasuguse raami peal CZ250 mootor. Mootori ja paagi tagumine kinnitused on omalooming, summuti samuti ümber tehtud.
KillerBee Kirjutas:KUi kallid need planeta mootorid on
0-5000eeku.Oleneb seisukorrast jne.
KUi kallid need cz mootorid on ja äkki on kelegil pakkuda
Mulle tundub see küll CZi esiotsaga Planeta Sport krossika raam olevat...
no enne oli iz sporti mootor peal aga sellel iz-i mootoril on ikka nats juppe puudu sest ise sain selle onu käest
Paak on kindlalt iz-i oma!
Tegu on kindlalt Planet Sport krossiraamiga. Endal on suht samasugune, ainult tagakiige otsad ei ole üles painutatud ja paak teise kujuga - ehk siis sul on veidi vanem variant.
vilkar. Kirjutas:See on kindlalt cz krossika raam.Tunnen ära kuna endal ka cz krossikas.
vilkar. Kirjutas:See raam kui ma ei eksi siis on vist 500-se zeti oma.
vilkar. Kirjutas:Tegu võib jah olla siiski sport iz-i raamiga.

Foorumisse iga pähetuleva mõttetera postitamine EI OLE KOHUSTUSLIK!
Saan aru, et vaidlustes sünnib tõde aga ei ole mõtet kohe niimoodi kõigepealt kindalt väita, et on...
Mina jätsin igatahes oma "IZ" pakkumise tegemata, kuna ei olnud endas 100% kindel - rattad, jalapulgad, paak, amordid jne olid IZ aga kuna erinevad aastaarvud on natukene erineva raamikujuga (küsiti ju konkreetselt raami kohta) ja täpselt sellisega ei omanud kokkupuudet, siis olin parem vait.