automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZH-56
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kuulge sõbrad ja vaenlasedSmile
see kõlab küll väljapressimise moodi, ent nii see siiski mõeldud pole. igatahes - kui on kellelgi mõni IZH-56 (mul endalgi korviga variant), siis võiks mind endale külla kutsuda (eriti lahe oleks, kui see oleks kuskil tallinna ümbruses). uuriks seda veits ja vahetaks varuosi ning kogemusi. kui ka kellelgi selline müüa on (ka osad), siis olen väga huvitatud. olge meheks, teete mu ropult õnnelikuks. endale on see mudel väga hinge läinud...:yes
hmm krt just miski ivar pommitab mind messingeris sellise ratat elektriskeemi pärast... aga paistab et tal plaan miski rallikas sest teha.... kahjux... ma yritan talt hinda presida-äkki saan sulle selle sebida...
hurrraaaaaaaaa:bounce
Mis osasid Sul vaja läheb?Mul on üks selline isend aga ise enam ei viitsi kaheratalisega jamada.
to UM- asju läheb vaja kõiki. puudu on küljekarbid, tulede lüliti, esituli, süütelukk, summutid. äkki saaks kuidagi kaupa teha? sind muud jupid ei huvita, teeks vahetust?
Mida Sul pakkuda on?Tsikli omad mind eriti ei huvita kui välja arvata M-72 omad.Võimalus oleks ka tervenisti müüa aga kui hinda küsid siis jään vastuse võlgu.Ei ole kursis ausalt öeldes selle asjaga.Kui huvi on anna teada:smug.Arvan ,et saame kaubaleWink