automoto.ee foorumid

Täisversioon: Küsimus venemootorataste kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Oskab ehk keegi öelda millisel vene päritolu mootorattal on kõige suurem külgkorv?
"emmilistel"ma pakun.
Asi selles et oli mõte ehitada külgkorvist mingi väike neljarattaline sõiduk.
Me kunagi koos sugulasega tegime emmi külkast väikse niiöelda autoToungue aga liikus küll. Ja ruumi oli kah piisawalt et rool mootor ja üks inimene sisse mahutadaSmile
Peaks suht omapärane minisõiduk olema,nagu laste auto.
Ära "emmi" külkat küll kasuta. Esiteks on ta raske (mass) ja ehituselt ka minuarust mittesobilik (küljepeal siuke nõme väljalõige). Võta ikka mõni IZi korv. Ilus sümmeetriline ja kerge kah. Pealegi laialt saada. Velorex 560 oleks muidugi väga elegantne aga kahjuks raske leida ja pole pealekauba vene oma kah.
iZi oma on ju palju väiksem kui "emmide oma" ma arvan et ma ei mahu sinna sissegi.
Kõuge kenam korv on Panoonial, nagu reaktiiv mootor Smile suuruse kohta ei oska kosta kuna pole istunud sees, Emmi korv suht raske korv kooos raamiga nii 100kg. kuid samas saaks väga stiilse asja.
Arvan ka , et see emmi korv ole ikka kõige suurem.Kuid miinuseks tal jah kahjuks see , et liiga raske. Muidugi soovitan ka jawa velorex korvi mis ei ole küll kõige suurem kuid see eest kerge.Edu ehitamisel!
Milline see velorex korv on? Äkki on kellelgi mingit pilti sellest?
carpets Kirjutas:Milline see velorex korv on? Äkki on kellelgi mingit pilti sellest?

Velorex 560
See on küll väga stiilne korv. Millest see on ja kust võiks veel sellist leida?
Küsimus?
Miks tahad teha ja (ära rikkuda) just mootorratta külgkorvi?
Pakuksin välja idee teha plekk vannist samalaadne sõiduk!
Plekist vann oleks minu poolt.
carpets Kirjutas:See on küll väga stiilne korv. Millest see on ja kust võiks veel sellist leida?
Klaasplastist on. Kust leida võiks ei ütleToungue
Ma tean kah paari kohta, aga selliseks eesmärgiks ei ütle!
No ärge öelge siis ja plekkvann poleks see.
Kahju oleks lasta tsikli korvi ära rikkuda mingi küna ehitamiseks.Liitun Tsiklimeistri arvamusega.
Puhh Kirjutas:
carpets Kirjutas:Milline see velorex korv on? Äkki on kellelgi mingit pilti sellest?

Velorex 560

Kui ma mingi 8-9 aastane olin seisis selline samane korv mu vanaema juures. Sai siis sellega igasugust pulli tehtud. Kuna me sel ajal alles väikesed lollid pätakad olime, ei teadnud mis asi see õieti on, arvasime, et äkki on mingi pobikelk. Mängisime siis seal korvis kuulsaid pobisõitjaid. Suhteliselt kerge oli ta tõesti, kaks pätakat jõudsid ilusti vedada  
Ehita kõigepealt korralik raam ja ümber selle tekita klaasplastist koorik, korvi ei kannata üle 50cm3 mootorit panna eriti, kui ise sisse mahtuda ja ellu jääda tahad.
Pannoonia korv selleks küll ei sobiks, mina 186cm pikk ja istudes on jalad kronksus korvi ninas, mingit mootorit sinna küll ära ei mahutaks .
Lehti: 1 2