automoto.ee foorumid

Täisversioon: Otsin Jawa 638 mootorile kirurgi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere Auto-Moto härrased!

Mul selline probleem:

Ostsin sügisel Jawa 638, dokumentidega ja üsna heas korras. Idee oli masin talve jooksul täielikult üle käia ning hooldada. Tänaseks on asi niikaugel, et tegemist vajab veel elektrijuhtmestik ning mootor. Mootor sellepärast, et suht peale esimesi proovisõite jooksis käigukastis midagi kokku Sad uurisin asja veidi ja tundub et üks käigukasti laagritest andis otsad. Nüüd otsingi meest, kes mootoripooled lahti pressiks ja käigukasti ning vändalaagrid ära vahetaks, asja kokku laoks korralikult. Ise mootori kallale ei lähe kuna pole Jawaga mingeid kogemusi.

Ise asun Rakvere/Jõhvi/Tudu kandis.

Nii et kui keegi on meister selle asja peale või tunneb kedagi teist, siis palun abi!


CCCPower



PS! pilte ka natuke http://web.starman.ee/hoyer/pildid/638/
mees leitud Smile LUKKU
tohib küsida kust sa sellise süütekupatuse said ja palju plekkis
Sa ütlesid et pole jawaga mingeid kogemusi...hmmm. eks tee asi ise korda, jätaa meelde kuidas lahti võtsid ja siis teed omad asjad seal ära ja sama moodi kokku tagasi. Eks kõike peab ikka ise tegema, vähemalt minu kogemustest olen niimoodi leidnud: jookse jälle mööda küla ringi ja otsi kes jawa mootori kokku paneks Big Grin IRW! Teed ise, õpid, pärast saad üksi hakkama! Usu mind nii on parem! Big Grin