automoto.ee foorumid

Täisversioon: vjatka
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
jama selles et võtsin mootori lahti ja puhastasin kõik ilusti ära ja sai ilusti kokku aga asi siuke et kui vändast lööd siis laual pikali ollles kõik töötab aga masina külge kruvudes enam ei miskit vänt käib tühjalt? ei taipand enne lahti võtmist seda proovida nii et nüüd ei teagi oli viga enne või tuli minu süül? ega vist muud üle jääägi kui jälle kõik lahti? on kellegil mingit infi mis võiks mind mõnest mõttetust liigutusest säästa mis seal üldse viga saab olla?
kui vänt niisama lampi käib, eks siis mootor lahti jah. see käib ju suhteliselt kähku :\

ps: kui jutt käib vanemast versioonist, ehk oleks sul pakkuda mulle ilusat tagatuld?
kahjuks on endal ka tagatuli puudu
Endal ka vahepeal selline probleem, et vänt käib poolmuidu.
Proovi sidurit regullida.
ispy Kirjutas:Endal ka vahepeal selline probleem, et vänt käib poolmuidu.

Igaüks mõtleb küll vastavalt oma rikutuse astmele, aga kui lood sedasi on, siis peaks küll meestearsti poole pöörduma!



Ei midagi isiklikku, lihtsalt norimise tuju...
Seoses vända tühjalt käimisega tuli mul meelde üks vana lugu. Nimelt oli meil kunagi majandis üks tulihingeline kommunist, aga vend oli tal Siberisse saadetud.Põdes sellepärast hirmasasti. Kõik siis igal võimalikul juhul küsisid tema käest , et kus vend on? Peab veel lisama , et ta oli venelane ja eesti keelega oli suht kehvad lood. Ja töötas ta Jossi peal. Ühel hommikul hakkas siis Jossi käima panema, aga ei viitsinud vist isa panna. Käratas ühele lukspale, et pane mootor käima. Jossi käivitusmootor käib vändaga ja vänta ei olnud küljes. Luksepp küsis , et kus vänt on? Traktorist arvas , et küsiti venna kohta ja vastas , et Siberis. Seepeale luksepp ütles:" Kuda kurat mina su traktori käima saan , kui vänt on Siberis?!" Teistel oli nalja palju , aga kommunist ei saanud vist midagi aru ja vahtis meid juhmi näoga.