automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kinniroostetanud nukkmuhvi polt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
SadMure siis selline,et oleks vaja D5 mootori nukkmuhvi polt ära saada,mis on üsna roostes ja kulunud peaga.Olen teda leotanud mitmed päevad roostelahtistiga aga kasu pole seni olnud kuna poldi pea on keeramiseks liiga kulunudSad
Küsimus siis selles,et kas keegi oskab mingeid nippe ja nõkse soovitada mida sellise poldiga teha ilma väntvõlli vigastamatta.Olen mõelnud küll poldipea maha puurimisele kuid siis ei saaks ülejäänud polti kätte.
teitur Kirjutas:Olen mõelnud küll poldipea maha puurimisele kuid siis ei saaks ülejäänud polti kätte.

Saab ikka. Kui Sa poldipea (D4-l on küll kruvipea) maha puurid ja nukmuhvi/magneti saad seejärel maha võtta, jääb ju polt/kruvi üsna pikalt väntvõllist välja paistma. Siis "meelitad" teda veel MoS2-õliga, käiad otsa lapikuks ja keerad väikeste käsikruustangidega lapikust otsas kinnihoides välja. Seda viimast tunde järgi - hoidku Jumal, et poldi väntvõlliavas pooleks keerad, sest siis ootab ees palju suurem lukksepatöö (köndi väljavõtmine)...