automoto.ee foorumid

Täisversioon: Millise mootorratta tagatuli?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tundub olema IŽ-56 -e tagatulele sarnane tuli, erinevusega ülemises tuleklaasis või on viimane hoopistükis helkur. Millisele isendile see võiks kuuluda? Mõne külgkorvi tuli?
[attachment=25025]
Tuu om esi tettü tuli.
Ma kaie ,et om jahh issi raipe tuli.
kle setuk reegi eetsi kieles, suaarlane ep mõika äkitseSmile
guits112 Kirjutas:kle setuk reegi eetsi kieles, suaarlane ep mõika äkitseSmile


meis on purjakil viestToungue
eemalda see ylemine helkur-see tundub aretatud jalgratta tagareflektorist.sel juhul hakkab juba looma iz-i tagatuldToungue
Ma ole kaenu,et kokke ei jõvva perra kaija ja saarlase võissi ka nakata kõnelema ristiinimese kombel.Ma pole su vöid vötnud.
ma pakun et se on vana M-i tuli külka oma arvatavast vb ka tagu tuli.
Tiia ma ei, mis tuli tuu om, üts miis müütap toda ja ma kaie et om kui peris Smile

Aga miks ma pärisin, on asjaolu, et ülemise helkuri alus on kuidagi kenasti justkui stantsitud, pilt pole küll parim, aga näis loomulikuna.
Ma ei tea mis möla siin aetakse aga see on IZ-56 tagatuli kuhu on kolmnurkse ülemise tuleklaasi asemele helkur pedereeritud.
Äkki saab pilti milline tuli seest välja paistab? (see siis Eesti keskelt murre kui keegi aru ei saanud)
Ma üritan omanikult lisapilte saada, eks siis edastan ka siia need.
Täiendav fotomaterjal antud teemas. Tundub tõesti, et tegemist on omaloominguga IŽ-56 tagatule baasil ja rohkem arutada siin pole midagi. Fotod tehti ilmselt telefoniga, sest kvaliteeti pole palju, sisefotolt on näha mingeid külge tinatatud plekiservi hoidmaks helkurit. Omaniku sõnul pidi olema tegemist haruldase tulega Wink
[attachment=25052][attachment=25053]
teist sama "kena" käkki ilmselt siin maamuna peal ei leidu jahBig Grin