automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vjatka elektron
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
ega kellegil vjatka el. skeemi pole?
vaja oleks veel vänta ning siduri trossi...
ehk leidub?
samas mul üle üks korralik paak kui vaja?
ning mis millest teha süütemängu kiilu? lõikasin suvalisest rauajupist välja aga sellel ei pidand ääred vastu ning süütemäng hüppas lahti:S
Siduri trossiga on sellised lood, et sead sammud Ehitus service poole, lähed ostad sealt paar meetrit 2mm läbimööduga trossi. Kõrisid peaks leiduma igas kodus. Trossile tinutad ise vastavad otsad külge. Minu Vjatka elab enda tehtud trossiga päris hästi.
Kiilu lõikad välja mingist raud torust ning see peab olema HÄSTI täpne, muidu süütemäng loksub seal otsas ja sööb kiilu ära. Kui teed, siis peab tihti peale passima, et äkki nüüd istub.
okei tänks kõigile!
"Mingi raudtoru" on pehme. Mina olen teinud linttraktori lindi veotähiku kinnituspoldist, aga ega seegi piisavalt kõva ole.
ega kellegil õhufiltri lõdvikut pole? millega see karpa külge läeb...
või teab millest või kuidas teha?
kõige parema kiilu saab puurist teha,lõdvikuks otsi aga mõni auto lõdvik ja lõika parajaks
aga sellel ju karpa ots on väiksem ning õhufiltri oma suurem?
kui palju suurem?
vot ei oska öelda täpselt, igaljuhul oli märgatav vahe
no kui muidu ei saa siis võid ju osta selle lõdviku kuskilt
aga kust?
kellegil pole seda ülearuSad
no kui vanu kellelgi üle ei ole kuskil siis pead kuskilt uue hankima netis on palju lehekülgi kust võib selliseid asju hankida
kuid võid ju alati kahest erineva suurusega torust kahele lõdvikule vahelüli teha
ok, ju katsetan.Siduri tross tuleb kah arvatavasti ise teha...
osta poest uus tross ja kõri
kustpoest? tartus ega saarel pole...sealt olen uurind...
kas keegi oskab öelda mis karpa on vjatkal...endal pole kahjuks masinat läheduses et vaadata...
Lehti: 1 2