automoto.ee foorumid

Täisversioon: radikas 50cc-le
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere
Kas selline radikas kõlbaks kasutada ~50 cc-se kubatuuriga mootoril?
Ise on see suurematsorti külmiku radikas. Arvatavasti tuleks siis ülaossa väikene veepaak ka panna, kuna mahtuvus ei ole tal väga suur. Loomulikult tuleks kasutada vee sundringvoolu ehk pumpa kuna torude läbimõõt on väike. Mõõtmetelt korralik: 29x13x8 cm.
Kas kõlbab?
http://www.zone.ee/masinasist/radikas1.jpg?2
OT: Aga mis masinale plaan panna?
-AsjaPulk- Kirjutas:OT: Aga mis masinale plaan panna?
50cc-le midagi aretada, vene masinale.
Väga hästi sobivad väiksemate krossikate radikad, enda omale sain ebayst Kawasaki kx65 oma, hinnaks 12 dollarit.
Sellistel veel hea asi, et torud on piisavalt suured (20mm), et veepumpa pole vaja panna, ringleb ise.
Üks odav variant on veel kasutada mingi auto salongiradikat, näiteks Mosse oma, see vasest, saab hästi torusid külge joota.
vootele Kirjutas:Väga hästi sobivad väiksemate krossikate radikad, enda omale sain ebayst Kawasaki kx65 oma, hinnaks 12 dollarit.

Asi selles, et mul on see radikas juba olemas.
Olen ebayst vaadanud küll aga kui mul on sobiv olemas, siis ei ole mõtet uut osta.
Torud on peenikesed jah, mingi 8 vist oli. Kaetud on korralikult alumiiniumiga, mõõtmetelt peaks olema küll vist piisavalt suur.
On kellelgi kogemusi sellistega või julgeb keegi soovitada?
Sellisel juhul oleks kasulik pump vahele panna, sest 8mm torudega see ise piisavalt ei ringle. Mootor keeb ja radikas on leige. Pumbaks sobib mõni 12V auto klaasipesuri pump.