automoto.ee foorumid

Täisversioon: mendid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

THe Gert

keegi mendile vahele ple millegagi jäänd we?kui on siis palju saand traffi on?

Delta raider

mul vend jäi minskiga 1500eek
ma panin deltaga 30 alal 40KM/h:keersilm
Nuuh liikluseeskiri kehtib teile nii või naa... aga jahh minu maximum trahv jääb nelja aasta tagusesse suveöösel kihutamisse ja sain ka lõpux 1075 eeku seda ilma kindlustuseta sõitmise eest... niiet mõelge enne kui rallit sõitma hakkate-see ei ole seda väärt et politseile sponsor olla, parem vaadake miski vaiksem teelõik ja ajage võidu vmt aga linnatänavatel katsuge liigelda nii et te ei olex ohtlikud eelkõige iseendale ja ka teistele mitte... sest kuna sõidan igapäev autoga ja näen stax neid krdi tattnokki jalus kakerdamas, siis loodan et teil siinviibijatel on sutus aru rohkem peas....

THe Gert

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Qubik
Nuuh liikluseeskiri kehtib teile nii või naa... aga jahh minu maximum trahv jääb nelja aasta tagusesse suveöösel kihutamisse ja sain ka lõpux 1075 eeku seda ilma kindlustuseta sõitmise eest... niiet mõelge enne kui rallit sõitma hakkate-see ei ole seda väärt et politseile sponsor olla, parem vaadake miski vaiksem teelõik ja ajage võidu vmt aga linnatänavatel katsuge liigelda nii et te ei olex ohtlikud eelkõige iseendale ja ka teistele mitte... sest kuna sõidan igapäev autoga ja näen stax neid krdi tattnokki jalus kakerdamas, siis loodan et teil siinviibijatel on sutus aru rohkem peas....
no mul on ikke 8 aastat liikluse kogemust(rattas loeb ka)aga ex vahest ikka apsakaid juhtub ,aga liikluses naeid eriti ei andestata.ma olen kyl 13,kohe saamas 14,aga ma iksegi õpetan oma õde,kes on alles load saand autoroolis.

t1m

ma jäin kõnnitee peal 35km\\h sõidiga vahele.pääsesin jõhkra mölisemisega.
õnneks Big Grin

JackieD

THe Gert,Sina õpetad oma õde autoroolis??
sry,aga kahtlen selles!

Erx

palju saab kui sõita mopega ilma lubateta kas keegi tiab

Sme4gol

isa uuris välja, et ilma lubadeta sõitmise eest saab max 8k trahvi, see on vist mingi 125cc or smth...
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Sme4gol
isa uuris välja, et ilma lubadeta sõitmise eest saab max 8k trahvi, see on vist mingi 125cc or smth...

sa võid rekkaga kah sõita, ikka saad samapalju. Ja minuarust oli vist maksimum lubadeta sõidu eest 6000 aga ma võin ka eksida

valek9

Sõber jäi mul autoga vahele täispeaga sõit,juhilubade ja auto dokumentide puudumine ja sai natuke yle 5 kilo traffi, selle asemel istus 3 päeva pokris ja traff oli tasutud Big Grin

valek9

samas ma tean yhte tyypi kelle käes on tallinna traffide rekord, see on vist mingi yle 30 traffi, ja kõik traffid on täispeaga sõit ja lubade puudumine.. see ei ole kohe yldse normaalne
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: valek9
Sõber jäi mul autoga vahele täispeaga sõit,juhilubade ja auto dokumentide puudumine ja sai natuke yle 5 kilo traffi, selle asemel istus 3 päeva pokris ja traff oli tasutud Big Grin

Kusjuures ise saad valida mis päevadel istumas käid, kui tahad käid 3 nädala jooksul iga laupäev pokris ja trahv tasutud.

Jabur (ning kurb) aga tõsi

valek9

ta istus 3 päeva järjest ja kedagi ei lastud teda vaatama ja midagi ei tohtinud kambrisse kaasa võtta (välja arvatud riided)

Metslane

Veavalt,et keegi ise valida saab, kas istub kartsas või maksab trahvi. Kartsa topitakse sellised vennad, kes korduvalt on vahele jäänud ja kellel eelmised trahvid veel maksmata(ei ole võimelised maksma). Valikuvõimalusel oleksid kõik arestimajad liiklushuligaane täis ja muudele sulidele poleks ruumigi. Samamoodi jääks ju riigikassa ka täitmata.