automoto.ee foorumid

Täisversioon: lahti lõigatud killer (zaz)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kui viitsite tehke järgi, lõpp tulemus peaks olema igati vinge.
see masin sobiks ideaalselt kuhugi ranna- või mereäärsesse külla.
kui valmis saame siis tahaks maha müüa.
samas huvitab mind igasugune lahe inff sapperite kohta mis mingit pidi ära tuunitud!!:smug
siin ka teine pilt (vajadusel lisan veel kui muidugi soove on) masinal on veel peal krunt kuid kui kauaks......:lol
tagant vaatega (krunt värv):eureka
kas sul rohkem pilte pole? näiteks projekti erinevatest järkudest?? minumeelest igati lahe masin :o

Darkstalker

Kas ARK-iga on ka mingi kooskõlastus olemas, või ehitate seda oma lõbuks? Lihtsalt huvitab, kuidas ARK praegu sellistesse asjadesse suhtub...
pilte ikka leidub võin sulle saata need meiliga kui oled sellega nõus.
tegelikult ehitan seda masinat oma lõbuks ja loodan et tulevikus mentidele vahale ei jääääää! täna (5 mai) sai masin ülevärvitud- roosaks. kunagi loodame oma pandega kodulehekülje valmis teha, seal on rohkem infi masinast ja meie plaanidest!!Cool
saada saada mailiga... olen asjast päris vaimustuses Big Grin:o
noh kus pildid on?Sad
panen varsti kõik pildid albumisse siis saate näha erinevaid ehitus käikke!!
osa pilte on veel puudu (vaja skännida).
Vaatake ise mis arvate!
http://www.album.ee/?o=300034860
mõnet pildid pärast värmimist ja mingil määral kokku panekust
mõned pildid
[Pilt: ?o=300049657] Cool
heheh... tore auto... kaua aega läx kokku ja palju raha sinna alla pandud on? ja kas on kavas ka kuidagi edasi aretada
raha pole tegelt halligi maga pand! kõik kokku umbes 400 soida..edasi külle ei viitsi aretada, tahaks valmis saada.....
Minu arust see on yks rõvedus .....võibolla on mul maitse fekaal......aga jah..mulle see ei meeldi!!!!!!! :haige