automoto.ee foorumid

Täisversioon: mopeed Kroha
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Umbes paari aasta eest oli Rakveres (ilmselt ka mujal Eestis) müügil selline väike, D8 mootoriga mopeed nimega Kroha.Mopeed oli lasteratta suurune ja sellel olid all kokkupandava jalgratta rattad.Bensupaaki polnud, sest bensiin asus raamitoru sees.Hind oli 4200 eeku.Valgevene toodang.

Tekkis tahe ka see omale soetada, kuid jäin hiljaks ning kõik osteti ära ja uusi enam sisse ei toodud.

Kas kellegil on selline võrr ja kui, siis kas tegu on ostuväärt masinaga.
Olen seda vaid poes korra näinud ja tahaks ka teada kas kusagil Eestimaal neid veel müügil on.
Tallinnas müüs neid Kloostrimetsa pood ka vahel...
Ega sa juhuslikult ei taha osta kasutatud krohat?Enam vähem korralikku...
Loomulikult tahaks ma seda osta.
Ise elan ma Tallinnas ja kui müüja asub lähiümbruses, siis isegi võtaks ära.
Ma pean uurima ainult, et kas praegusel hetkel on mingeid Krohasi Kloostrimetsal või mitte. Kui on, siis ostan sealt tuliuue.
Rakveres müüdi Krohasi veel eelmine suvi kui ma õieti mäletan...
Huvitav, ma käisin 2006. aasta suvel Rakverest mitu korda otsimas ja ei näinud ühtegi.Jutt käib Anome Autokaupadest.
oh see ju päris lahe aparaatBig Grin
ma võin sulle kroha müüa
Jah, täpselt selline
isegi värv on sama.
ZID Ptaha on ka midagi analoogset. Kloostrimetsa poes saadaval, kuigi 2 korda kallimalt. http://www.zone.ee/motopood/ptaha/ptaha.htm
Mis maksab?
Kus asub?
Kui suur on läbisõit?
Sojourner Kirjutas:Mis maksab?
Kus asub?
Kui suur on läbisõit?

http://www.zone.ee/motopood/ptaha/ptaha.htm RolleyesRolleyes
Ei , ma mõtlesin seda, mis maksab see kroha, mida lubas mulle müüa Tsiklimees
no ma arvan et 2000 annaks ära, mootor on suht kompvek. Läbisõitu no tõesti ei tea spidomeetrit sellel asjal ju pole, kunagi nooremana sai sellega 2 suve sõidetud nii et eriti palju ei tohiks olla.
Teeks nii, et konkreetsed müügipakkumised jms paneks edaspidi privasse?