automoto.ee foorumid

Täisversioon: Cabrio tagaaken...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
...plaksatas Talveralli ajal tükkideks...

[Pilt: imgp3841um2.jpg]

...ning oleks vaja uus panna.

Kas kellelgi on häid mõtteid, kust sellist paksu kilematerjali võiks saada?

Uut katust osta ( koos tagaklaasiga ) hetkel ei soovi, kuigi, ka see on plaanis lähitulevikus. Kuna plaanin autol värvi vahetada, siis tuleks ka katus teist värvi tellida, mis, aga ei sobi praeguse punasega.
Seega, peaks selle suve kuidagimoodi olemasolevaga välja venitama...
Kui paks see materjal seal on? Mul kodus vedeles vahepeal miski õhemat sorti läbipaistev materjal rullis (mille täpsemat nimetust ausalt öeldes ei teagi, teinepool mul tegeles sellega), mis mäletamist mööda oli Proplastikust toodud.
Kunagi jäi mulle muu sodi hulgas jalgu vana haagissuvila külge kinnitatav telk. Kuna see jäi jalgu, siis sai jalust minema löödud. Uus telk on muidugi uus ja ilus ja ma ausalt öeldes ei raatsiks selle seest aknaid välja lõigata. Küll aga võib selliseid pruugitud telke vedeleda haagissuvilate maaletoojatel.
Lihtsalt tuli selline mõte!
Spetsiaal materjal ja võimalik välismaalt osta .. saadavad ilusti siia ka, hind oli vist mingi 30-40 euri ringis.

Dad.
Ega mõnda lehekülge, kus seda müüvad, ei meenu...?
Stihl, mine käi ära näiteks Pirital Haagma Tiidu purjetöökojas? See ühekordne maja Kalevi Jahtklubi kõrval. Purjemeistritel peaks aknakilet küll olema... või vähemalt nad teavad, kuskohast seda saab osta.
Siis on veel mingi telgimeistrite töökoda kusagil kesk-eestis aga kus, vaat enam ei mäleta. Kunagi mingis ajakirjas oli sellest juttu... mingi naine oli veel päälik.
Münchner Autostoff, www.mah.de
E-aadress: service@mah.de
Inglise keelsele kirjale mina küll vastust ei saanud, nii et proovi saksa keeles.
http://www.tanzelt.ee/


Veel teisipäeval seisis seal rull seda paadiaknakilet nurgas. Usun, et sulle vajaliku tüki saaks sealt ikka kätte.
Tänu pvr-i asjatundlikele vihjetele on nüüd 1x1,4m ülikaasaegset ja tugevat tagaakna materjali olemas....
Ei maksnud pea midagi.
Ja kui edaspidi kellelgi vaja on, saab seda lahkesti, muidugi, minu käest osta...

Nohumbes nii 1500.- / aken....Cool
Sest kõik oleme ju ärimehed, eksole...
Nali.