automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tihend :(
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Seekord küsiks et mida panna silindri ja silindri kaane vahele tsikliks on minsk(tänan juba ette vastete eest ära)?
variant 1 - õhuke vaskplekk.
variant 2 - õhuke alumiiniumplekk
kas mittemidagi, või alumiiniumrõngas (õllepurgist lõigatud rõngas)
grafiitmäärdega mökerdatud peenike asbestnöör?
Ise olen ka kasutanud õhukest alumiinium plekki mis on saadud plekkpurgist.
Vaskplekk on liiga kallis(67kr/kg)Big Grin
minsk125mjoha Kirjutas:Vaskplekk on liiga kallis(67kr/kg)Big Grin
Aga pane siis 10 grammine tihend, mitte kilone.
raux25 Kirjutas:
minsk125mjoha Kirjutas:Vaskplekk on liiga kallis(67kr/kg)Big Grin
Aga pane siis 10 grammine tihend, mitte kilone.

ToungueToungue
Poes müüakse vastavalt mudelile- 20-25 eeki vaskplekist tihend. Alumiinium-plekkpurgist olen ka lõiganud.
Vasktihend on ka paksem, kui tavalise plekpurgi pleki paksus(väike vahe)
Kuskil kuulnud ka, et vasest tihendeid enne kokkupanemist kuumutatakse, siis läheb pehmemaks ning kokkusurudes katab väiksemad konarused seal vahel- väiksema jõukuluga hermeetilisemaks
Alumiiniumtihendid on samuti valmistatud väga pehmest ja plastsest metallist. Purgi materjal tundub nagu elastsem ning vähem deformeeruv.
Soovitan vask, v6i alumiiniumr6ngast.

endale ostsin tihendie komplekti, seal oli kaks vask r6ngast ja need peavad v2ga h2sti, niiet soovitan neid Toungue
( oman siis iz jupiter 3-me)
Mul on ka t-25 le peenpuhastusfiltri tihendit vaja. Aga Võrust seda ei saa. Ilge jama, traktorit on vaja kasutada.
vootele Kirjutas:variant 1 - õhuke vaskplekk.
variant 2 - õhuke alumiiniumplekk
Teab ehk keegi, kust võiks otsida sobivat alumiiniumplekki? Plekkpurk ei sobi, kuna ei ole kokkupressitav. Õige materjal on pehmem. Esimese hooga meenutab "birka" materjali, kuigi ei pruugi päris sama olla. Kas kuskil ehk müüakse tihendiks sobivat alumiiniumplekki?
korvimees Kirjutas:Teab ehk keegi, kust võiks otsida sobivat alumiiniumplekki? Plekkpurk ei sobi, kuna ei ole kokkupressitav. Õige materjal on pehmem.
Tean omast käest ka seda, et purgist tehtud tihendit tuleb uuendada, sest see põleb ära ... Järelikult pole see ikka see õige.
Kui see poleks liiga paks siis soovitaks Riiga pesumasina kaant, mis on hea pehme.