automoto.ee foorumid

Täisversioon: Küsimus targematele?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas oskab keegi öelda, kui palju maksab Jawa tuuleklaas, olen Baroses seda kohanud, kuid ei mäleta hinda.
1500.- oli minu mäletamistmööda
Talvel ostsin omale aga praegu tsekki ei leidnud paberipahna hulgast.Vist oli 1200 see väiksem tüüp,neil oli neid suuremaid ja vähemaid.
Vabandan, kuid ei väljendanud ennast päris täpselt, ma pidasin silmas vanadele Jawa'dele toodetuid kõrgeid klaase, nii nagu neid oli liikvel 70-80 aastatel.
Müüsin just üleeile sellise 1000.- eest.Toungue
Äkki on pilti mõnest isendist? Mul ka üks tuuleklaas, võib Jawa oma olla. Izhi omal on tule jaoks klaasi sees auk, minu ühel isendil on lihtsalt klaasi all servas pisike lohk.
Ehkki vanale Jawale on toodetud mitu varianti tuuleklaase, on minuarust neil kõigil tule jaoks auk.
Tsitaat:Postitaja: madeinussr - Täna 19:06
Äkki on pilti mõnest isendist? Mul ka üks tuuleklaas, võib Jawa oma olla. Izhi omal on tule jaoks klaasi sees auk, minu ühel isendil on lihtsalt klaasi all servas pisike lohk.

Kas sinu klaasi puhul ei või tegemist olla voshodi omaga, mul kunagi oli ka selline klaas.

Muidu kas autor mõtleb sellist klaasi, ma vaatasin, et mul on üks suurem tuuleklaas. Ise olen seda kasutanud voshodil varuvariandina, kuigi ta vähe suurWink
[attachment=25714]
Mellpoiss on postitanud pildi õigest tuuleklaasist.
miilits Kirjutas:Mellpoiss on postitanud pildi õigest tuuleklaasist.

Kahjuks ei näe seda pilti, kuna see link ei avane. Mul on ka mingi klaas olemas aga ma ei ole kindel, et see on õige.
Minul olemas selline klaas nagu sinu pildil. See peaks vist olema Izhi klaas? Teine klaas on veel, aga nagu mainitud sellel pole tule jaoks auku.
Sass1989 Kirjutas:
Tsitaat:Postitaja: madeinussr - Täna 19:06
Äkki on pilti mõnest isendist? Mul ka üks tuuleklaas, võib Jawa oma olla. Izhi omal on tule jaoks klaasi sees auk, minu ühel isendil on lihtsalt klaasi all servas pisike lohk.

Kas sinu klaasi puhul ei või tegemist olla voshodi omaga, mul kunagi oli ka selline klaas.

Muidu kas autor mõtleb sellist klaasi, ma vaatasin, et mul on üks suurem tuuleklaas. Ise olen seda kasutanud voshodil varuvariandina, kuigi ta vähe suurWink
Õigel IZ-i tuuleklaasil on alumine osa plekist.