automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kust saada 2 väljundiga süütepooli
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere

Nagu pealkirjaski küsitud, oleks vaja 2 väljundiga süütepooli.
vene päritolu. Kasutatakse gazel-lidel
näiteks http://www.electro-mh.ru/old/avtomtehnika2.shtml

Kui ma päris mõõda ei pane, siis peaksid olema ka sellist: ühe sisendiga ning kahe väljundiga-st. annab kordamööda kummalegile otsale kõrgepingevoolu. (Elektronsüütega izidel olen näinud ühte andurit- seega peaks mingi jagaja olema)

On keegi kuskil müügil näinud? Tallinnas näiteks.
Äitäh
Pole mingit jagajat vaja.
Süütepool on 1 sisendiga ja kõrgepinge mähis 2-e väljundiga.
Töötab nii, et mõlemas silindris korraga säde(ühes siis õigel ajal ja teises kui kolb on alumise s.s. lähedal ja vastupidi).

Kloostrimetsast või jawa esindusest saad terve komplekti 12V, Süütepool koos kommutaatoriga + andur.
Muidu kui kommutaator ja muu juhtosa olemas, siis sobivad igasugu mootorrataste 2-e väljundiga süütepoolid.

Vene päritolu pooli kahjuks ei oska soovitada.
Selge. Et, siis 2-e väljundiga süütepoolidel toimub süüde mõlemast otsast samaaegselt.? Ega see ei tohiks probleem olla vist küll. Nii palju, kui mina lugenud, siis peaks olema päris hea lahendus.
Endal andur ja kommutaator olemas aga jah süütepool on puudu.
Kui lääne omi vaadata, siis ehk oskab keegi midagi täpsemalt öelda, kust normaalse hinnaga võiks saad.( Bochi mingi 1000 eegust pooli küll ei tahaks)
Kas vene omad siis nii kehvad võrreldes teistega.
Dnepri / Urali poolid sobivad selleks küll. Olemas nii 6 kui 12V variante. Neil on ainult see paha omadus, et neil pole ilmastikukindlat katet peal ning ülelöögikaitsmeid peavad olema katmata ning õige vahega. Pead ise miski kopsiku sisse ehitama. Mul oli selline kunagi IZ56-l kasutusel - 2 küünalt oli peal ning andis mõlemisse korraga süüdet.
Teab/ oskab keegi mõnda poodi tallinnas soovitada, kust võiks küsida sellist asja?
Esialgu otsiks vene autodele mõeldud süütepooli.
(Kunagi ammu sai küsitud näiteks Volga poest aga siis ei osatud mind aidata.)
Tänud
motodepoo pakub tsikite osi ja kahe otsaga süütepool on seal täitsa olemas


www.motodepoo.ee
Dnepril ja uralil on süütepool ühe väljundiga ja see läheb jagajasse, seal tehakse kaheks nii et säde on kummagis silindris erineval ajal.
Ranno Kirjutas:Dnepril ja uralil on süütepool ühe väljundiga ja see läheb jagajasse, seal tehakse kaheks nii et säde on kummagis silindris erineval ajal.
Pole jagajaga dneprit kohanud, usun et sama puudutab ka Ural'i. Säde toimub, täpselt nagu eespool mainitud, korraga kahes silindris. Vanemad K-750-d ja pesuehtsad emmid (vist) olid jagajaga....
Kui süütepooliga hätta jääd, siis viska PM, mul peaks mõni liigne kuuris vedelema...
Nagu siin ennem soovitatid siis Motodepoo lammutus abiks!
Enda Dneprile sealt ostetud Honda mingi bike süütepool kahe väljundiga.
Pool vist oli aastast 88 vmt aga töötab ideaalselt(Y)
Isiklikult vene tüüpi pool vahetasin selle tõttu välja,et kuumenedes hakkas ta vahest jamama. Aga praeguse Honda pooliga pole mingeid probleeme olnud!
Muidugi pooli hind Depoos on umbes sama mis uuel vene omal kuid siiski eelistaksin kasutatud lääneka oma.
Minu Uralil olid kaks 6 voldist pooli pandud järjestikku ja töötas kah väga
hästi.
Vanematel uralidel ning urali eelkäijal, nt minu M61-l täitsa olemas selline asi nagu jagaja, süütepool kahe väljundiga ning süüde (st säde korraga mõlemas silindris). Kahjuks hetkel vist 6V süütepooli endal üle ei ole, tasuks vaadata peagi toimuvalt Tagadi laadalt ning aeg-ajalt olen näinud igasugu vidinaid, sh vene tsiklite ja autode osi kadaka autoturul, seal taga ääres, kus müüakse ilukilpe, istmekatteid ja muud kraami.
k 750 on ka jagajaga ja süütepool on ühe väljundiga...
www.varuosad.ee seal on venemasinad ja nende tagavaraosad