automoto.ee foorumid

Täisversioon: m-72 karbuss
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
olen kuulnud, et m-ile pannakse küttekulu vähendamiseks peale mingit marki karbussid. äkki oskab öelda mis marki need on ja kui palju maksavad. kõik info sellekohta on teretulnud.
aga miks oleks üldse vaja M-72 küttekulu vähendada? Ja miks hakata sellist unikaalset tsiklit mingite "tuuning" jubinatega täiustama? Ehk täpsustad veidi et mida sa silmas pidasid ja paned ehk oma masinast mõne pildi kah.Rolleyes
zyndapp666 Kirjutas:aga miks oleks üldse vaja M-72 küttekulu vähendada? Ja miks hakata sellist unikaalset tsiklit mingite "tuuning" jubinatega täiustama? Ehk täpsustad veidi et mida sa silmas pidasid ja paned ehk oma masinast mõne pildi kah.Rolleyes

Kuidas oleks, et igapäeva sõiduriistana kasutades raha kokku hoida kütuse arvelt?
Ma tahaks näha inimest kes kasutab M-72 oma igapäevase sõiduriistana ja kelle kõige suurem väljaminek on kütuse ostmineBig GrinBig GrinBig Grin
Kui midagi asjalikku ikka kirjutada ei ole, siis ma tõsiselt kaaluks uue teema tegemistRolleyes
mul on kaks m-72-te. üks neist oli juba ümber tehtud chopperiks kui sain. sellele oleks vaja midagi. teist ma hoian originaalina.
olen kuulnud, et m-ile pannakse küttekulu vähendamiseks peale mingit marki karbussid. äkki oskab öelda mis marki need on ja kui palju maksavad. kõik info sellekohta on teretulnud. ja vastuseks ZYNDAPP666-le, etmul on kaks m-72-te. üks neist oli juba ümber tehtud chopperiks kui sain. sellele oleks vaja midagi, sest seda originaaliks pole mõttet tagasi teha kuna tal on raam juba pikemaks tehtud. teist ma hoian originaalina ja muuta seal pole midagi plaanis.