automoto.ee foorumid

Täisversioon: MURE! kas saab teha lube.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
kas saaks lube teha nii et l2hen teen eksamid 2ra ja saan 19 dets 2007 k2tte. olen kuulnud et olen praegu 13,5 a. vana ja saan load 2ra teha.?SmileSmile
Nagu wtf? Missuguseid lube? Jalgratta? Lennuki? :\

Teha saaksid endale rattalube. Kui rattaload on käes, saad teha mopeediload, mis on alla 50ccm ja mille valmistajakiirus ei ületa 45km/h. Kui jalgratta lube pole, siis pead tegema teooria ja sõidueksami, mis peaks saama jah 13,5 teha. Aga nagu näha - sinu kirjaoskamatus, siis tasuks sul veel ivake kasvada ja koolis käia. No offence Rolleyes
ok ok sorry noh. oli kiire. Ma tahaks rolleri lube ja thx vastuse eest! Toungue
Aga kas keegi teab kust leida mida peaks 6ppima rolleri teooriaks. k2isin ARK-s ja googles otsisin ikka ei leidnud. wõi sellist asja polegi we? ma nagu eriti ei taha tervet raamatut l2bi jugeda ja tuupida. tuleb v2lja et ainult 5 lehte 6ppida Big GrinBig Grin
Raadi Kirjutas:...tuleb v2lja et ainult 5 lehte 6ppida Big GrinBig Grin


Ja 5 lehte on raske endale selgeks teha ?

Õpi ja loe kõik läbi. Võib kasukski tulla.
Kas sa sis tahad rohkem õppia?
Diesel Znake Kirjutas:Kas sa sis tahad rohkem õppia?

Jah tahan õppida rohkem. Nagu näha oled sina õppinud vähem.

See on täpselt sama nagu koolis meil on. Vaja mingi raamat lugeda kohustusliku kirjandusena. Enamus muidugi ei viitsi, vaid copy-paste netist sisu kokkuvõte. Tuleb töö, aga sisukokkuvõttes pole ju kõige kirjas, olgu ükskõik kui hea see aga midagi on ikka puudu või on sisu kokkuvõte tehtud kehvasti, kus on pooled asjad kirjutatud teistmoodi kui tegelikult raamatust lugeda võis. Ja tööd teha ei osata siis või kirjutatakse mingit jama kokku ja siis kõik imestavad et miks ma sain kahe.

KOKKUVÕTE: see kui õpid rohkem on parem kui, et õpid vähem.
Niisuguseid asju, nagu rolleri load, pole olemas - seega Sa neid teha ei saa. Olemas on jalgratta, mopeedi, mootorratta, auto, lennuki, rongi, helikopteri ja kosmoselaeva load Wink
valdo Kirjutas:Niisuguseid asju, nagu rolleri load, pole olemas - seega Sa neid teha ei saa. Olemas on jalgratta, mopeedi, mootorratta, auto, lennuki, rongi, helikopteri ja kosmoselaeva load Wink
Kust neid viimaseid saaks Wink?
andris Kirjutas:
valdo Kirjutas:Niisuguseid asju, nagu rolleri load, pole olemas - seega Sa neid teha ei saa. Olemas on jalgratta, mopeedi, mootorratta, auto, lennuki, rongi, helikopteri ja kosmoselaeva load Wink
Kust neid viimaseid saaks Wink?
Minu maja taga asuvast 51.-st Juri Gagarini nimelisest kosmonautikakoolist. Wink

13,5 saad hakata lube tegema, sünnipäeval pead siis lubadele järgi minema, kui ikka ära oled teind eksamid.
Raadi Kirjutas:kas saaks lube teha nii et l2hen teen eksamid 2ra ja saan 19 dets 2007 k2tte. olen kuulnud et olen praegu 13,5 a. vana ja saan load 2ra teha.?SmileSmile

Mopeedilubade eksami sooritamiseks peab eksamipäeval olema isik vähemalt 14 aastat vana!
Raadi Kirjutas:kas saaks lube teha nii et l2hen teen eksamid 2ra ja saan 19 dets 2007 k2tte. olen kuulnud et olen praegu 13,5 a. vana ja saan load 2ra teha.?SmileSmile

Kuskohast sa seda kuulsid, et oled 13,5 aastat vanaBig Grin.Äkki oled juba 21.Tee siis juba mootorratta loadBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Saate mulle ka seda õppematerjali jagada?
liikluseeskiri

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=927101

loe see läbi, tee selgeks ja kohe on parem olla Smile
Raadi Kirjutas:Aga kas keegi teab kust leida mida peaks 6ppima rolleri teooriaks. k2isin ARK-s ja googles otsisin ikka ei leidnud. wõi sellist asja polegi we? ma nagu eriti ei taha tervet raamatut l2bi jugeda ja tuupida. tuleb v2lja et ainult 5 lehte 6ppida Big GrinBig Grin
Mõtlesin tükk aega kas kirjutada järgnevat või mitte aga tundub, et pean...
/ma nagu eriti ei taha tervet raamatut l2bi jugeda ja tuupida.tuleb v2lja et ainult 5 lehte 6ppida Big GrinBig Grin//
Loodan, et sellise suhtumisega Sa neid mopeedi lube mitte kunagi ei saa. Maanteed on Sinutagi täis troppe, kes sõita ei oska ning eeskirjadest midagi ei tea.
Siit minupoolne sõbralik soovitus. Algatuseks tee liikluseeskiri korralikult endale selgeks ning alles siis tee load. Sellised juhid ,kes ei jaga liiklusest "ööd ega mütsi" on ainult teistele nuhtluseks.
korvimees Kirjutas:Siit minupoolne sõbralik soovitus. Algatuseks tee liikluseeskiri korralikult endale selgeks ning alles siis tee load. Sellised juhid ,kes ei jaga liiklusest "ööd ega mütsi" on ainult teistele nuhtluseks.

Mitte ainult teistele nuhtluseks, vaid ohtlikud nii endale kui teistele. Arvesta kasvõi sellega, et rollerijuht on suhteliselt kaitsetu, jõudude vahekord on igasuguse liiklusõnnetuse puhul tema kahjuks.
veel parem ära vaevu õppima ,kai parem jala
Veel parem ära vaevu käima.Sellise suhtumisega tuleks elu lõpuni lapsekärus sõita.
saab kül kui oled 13,5 saad teha eksami..
ma ei tea kas enam kehtib aga kui sul on olemas jalgratta load saad teha ilma kirjaliku eksamitta.
roger Kirjutas:saab kül kui oled 13,5 saad teha eksami..
ma ei tea kas enam kehtib aga kui sul on olemas jalgratta load saad teha ilma kirjaliku eksamitta.

Ja selleks oli vaja kasutaja teha?

Muidu seda küll, et kui omad jalgrattalube, siis kirjalikku eksamit tegema ei pea.
Lehti: 1 2