automoto.ee foorumid

Täisversioon: Senator Coupe 1984 3,0 CD
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
nalja viluks sai ehitama hakatud.ja nokitsen siis kui vaba aega on.(mida on muude tööde vahel vähe)
pildid siit. http://beta.album.ee/album/30018480/50047205
auto on siis cd varustusega omaja lukskulgur

LSD differ
lisatuledega esituled
el aknad
kesklukk
reg kõrgusega rool
püsikiiruse hoidja
konditsioneer
abs
cd luks sisu(musta värvi)
el peeglid
nupust käigu allavajutus möödasõiduks(vaid lisana oli tellitav)
puitdekoor salongis
sportrool luisi
digitaalne spidomeeter
signalisatsioon(mis on nuhtlus)
mootor 3,0 12v 132kw

ühesõnaga üks hea kulgur
Kuidas Sa selle masinaga ülevaatuspunktis loodad hakkama saada?

Asp
kuna ma siiski plaanin rahulikult tasapisi lõpuni ehitada siis olen ka eelnevalt viinud kurssi ennast ark soovitustega ja konulteerinud ark tehnilise osakonna ümberehituse nö spetsialistiga ja teinud omale asjad selgeks.
on täiesti võimalik et saab selle just nimelt uste arvu muutes legaalseks.
kõiki aspekte ja taotluste esitamise variante ei hakka siin lahkama.kel vaja see uurib ise.
Minu meelest üsna huvitav projekt. Loodame et ka korralikult tehtuna valmis saab.

Mis auto uksi ja küljepaneele oled kasutanud?

Igatahes edu!
2-ukselise E-Rekordi (või õigem oleks vist öelda E1-Rekordi, sest peale facelifti 2D sedaani enam ei tehtud) omad näikse küljepaneelid ja uksed olevat.

Mis näoga need ARK onud Sind esimese hooga vaatasid, kui neile oma plaane tutvustasid? Big Grin

Aga muidu - vinge!
väga rahulikult kui kuulsid et ei kavatse autot pooleks lõigata ega kuidagist telje vahet muuta.kui kuulsid et kasutan sõsarmudeli paneele mis istuvad suht kenasti külge siis ei olnud neil vastuväiteid.
Monza juppe vist raske saada, aga kas monza iseenesest oleks doonoriks sobinud?
siuke sportlik huvi Wink
Aga edu, peris pull ettevõtmine.
Tere!

Üks soomlane tegi sedaan Vectra A-st ka kupee.
Kui leian pildid, panen siia ka.

Tubli ettevõtmine, edu !!
Kalle1 Kirjutas:Tere!

Üks soomlane tegi sedaan Vectra A-st ka kupee.
Kui leian pildid, panen siia ka.

Tubli ettevõtmine, edu !!
vast pole vaja teemat risustada.olen näinud neid pilte.ning samas ei paku vectra mingit pinget,vanakooli tagaveoline reaskuuene opel tekitab minus palju rohkem pingetBig Grin
Vectra pildid võib igaüks jah ise Google abil näiteks üles leida (ja kui keegi peaks näiteks sellega hätta jääma, siis võib mulle priva saata). Omamoodi huvitav oli sellegi ehitamise pilte vaadata, kuigi ilmselt projekti kulud antud teema peategelasega võrreldes suurusjärgu võrra vähemasti suuremad (need spetsiaalselt valmistatud küljeklaasid maksid juba kenakese summa kindlasti...). Kuigi jah, mulle isiklikult sümpatiseerivad rohkem tegelased, kes väikse eelarve (ja oma kätega) midagi lahedat valmis teevad.

Ma urgiks tiba seda ametliku asjaajamise poolt veel veidi:
Kui ma nüüd eelnevast jutust väga valesti aru ei saanud, siis sedasorti ümberehituse korral (ARK poolt tunnustatud) eksperti võtta vaja polnud?
Kas on uuemaid pilte juba lisandunud ?
tegemisi ja siplemisi nii palju et ei jõuagi kohe edasi.näis.aga egas see auto kuhugile kao.vaikselt tasa ja targu.