automoto.ee foorumid

Täisversioon: Esihargi/raami laagrid vene suurtel silkitel.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt mure selline et pidevalt annab esihargi ja raami vahel laager järgi ning tekib loks . Mulle tundub nagu oleks see kuullaager seal liiga nõrk sellise raske sikli jaoks. Eelmine kord harki lahti võttes olid laagri pesad ära kulunud. Vahetasin ära. Kas on veel kellegil sarnast probleemi või on keegi need laagrid mingite koonuslaagrite vastu vahetanud? Esipidurit ei ole eriti kasutanudgi.
K-750'l on väidetavalt vahetatud need kuulid ja kausid terviklike koonus-rulllaagrite vastu välja. Ega muud varianti vist pole, kui mõõdad laagripesa ära ja sead sammud laagritega tegeleva asutuse suunas.

A
Aga kas keegi reaalselt ka on seda teinud. See laager peaks siis olema küllalt madal sest pealmine plaat on fikseeritud ka amortide otsa.
esihargi laager ise ei ole mäda vaid see mutter millega reguleeritakse pingsust esihargil, see on seal prillide all ja originaalis see annab niipalju tagasi keerama kuni prillide raud ta ära tõkestab ja enda 650-l oli ka sama häda et pidevalt tekkis hargile loks sisse ja ma tegin prillide alla parajalt paksust plekist seibi mutri peale ja väänasin siis prillid hargi külge kinni ja pole siiamaani mingit loksu tekkinud.