automoto.ee foorumid

Täisversioon: kuidas saada kroomliistult musta liimkilet maha
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
probleem siis selline et eelmine omanik on kroomliistud autol ületeipinud mingi musta kilega, kilel liim nii tugev et ei saa teda korralikult maha tõmmatutd jube tugevasti kinni, kas keegi oskab õelda kuidas seda oleks hea eemaldada?
Tugeva nitrolahustiga on üks võimalus .Kui kleepsul natukene ääre lahti saad hakkad väiksese kaltsuga või näpuotsaga hõõruma aina edasi ja liim peaks järele andma. Millegiga kraapida ei soovita rikub liistu ära .
Selline on minu nägemus Wink
Alvar.
Proovi fööniga kergelt soojendada.
WD40 on andnud uskumatult häid tulemusi kleepekate eemaldamisel.
Klaasikiletamise firmadel ja ka kleepsufirmadel on kilede eemaldamiseks vastav vedelik.
Ise sai ostetud vastav vedelik mustamäe tee Tevalost
okey ma proovin kõigepealt nitrolahustiga ja wäikse kuumaga ehk aitab.
terve õhtu sai jamatud sellega lahusti ja kuumus tegid weist asja kergemaks aga jah mõned kohad on ikka ni kinni kui saab olla:S teab uurima poest siis mõnda vahendit vist.
Aga kas on kindel, et aluspind on ehtne kroom? Ehk siis kannatab keemiat?.. Juhuk, kui on kroom, mis kaetud kilekihiga (vanad jaapani autod), siis on keemia kasutamise tulemus ettearvamatu...
Minu lahenudseks oli niiskus, wesi tegi liimi ja selle kile pehmemaks ja tuli suht ästi ikka lõpuks lahti.