automoto.ee foorumid

Täisversioon: on kellegil pilt soomlasest, kes käis jõgevatreffil ....
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tahaks pilti ta tsiklist ja mootorist. Mehel olevat old K750 ja ühel silindrikaanel kas üleval ja all kaks küünalt või 1 üleval ja teine all ja teiselpool samamoodi? Tahaks seda tsiklit näha kui kellegil pilt pangu ülesse. Tal oli veel starter ka pani võtmest käima ja sõitis 95 bensiiniga :o
kuna jõgevatreff see aasta toimub?
siis mingi augusti lõpupoole. Ja paraad ei sõida enam põltsamaale vaid tartusse. Krt vihale ajab pensokad olid mölisend häirivad linna rahu jne. Oleks võinud kardirajal teha seal ruumi sitaks ja oleks saanud ka bikide ringrada teha Smile
Soomlasest endast vaevalt pilti leidub...aga ratas oli vist selline...
[Pilt: fri37.jpg]
...mnjah... tore ju, et ...inimestel tehnilist taipu ja pealehakkamist jagub (+veel fakt, et inimestel ON õigus oma asjadega teha, mida nad tahavad) aga... K750 ja võtmest käima(!?!) Ma ei tea... minu oma käib - nii nagu ette nähtud - vändast ja olen selle tehnilise \"igandi\" üle veel uhke kah!
(Lihtsalt üks subjektiivne arvamus)
Long live Old-Timers!

oliver

Kellelgi samasuguseid kaste tavaari vedamise jaoks pole vaja? Degtjarjovi kergekuulipilduja kettakastid.

kisub vägisi sinna äri teema alla aga millises seisukorras need kastid on ja mis massavad pane siis U2U