automoto.ee foorumid

Täisversioon: choper izhist
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
niisiis lubasin kunagi hakata izhist ehitama choperit.
nüüd siis alustasingi planeta 3-e raami lõikumist..raamis suuri muudatusi ei tule ainult esialgu kaotan taga vedrustuse ära ja viin raami maast ca5 cm kõrgusele.
pikemaks ei hakka raami venitama kuna see asi tuleb niisama külavahe chill aparaat ja kohalikel partydel käimiseks;P
seoses paagiga tuli sihuke kyssa et kust saada suuremat tilga kujulist paaki et mis masinatel on sellised ümaramad või tilgakujulised paagit kasutusel ja kas kellegil oleks sellist pakkuda
aga niisiis pilte saab nats hiljem
juba sai eemaldatud tagant se raami alumisest otsast kuni ülemise amordi kinnituseni viiv toru
peale läheb planeta kahe mootor ja ruumi kokku hoiu mõtes kaotan ära aku süsteemi ja peale aretan mopeedi süüremängu mis on päris sarnaste kinnitusteks ja magneeto istub ideaalselt vända otsa
nii et elektron süüde Big Grin
Mis on külavahe chill aparaat?Rolleyes Vabanda mind - ei saa aru.
See on chopper, millega käiakse külavahel chillimas. Miks sa läbustad teemat, kui sul midagi öelda pole?
moto-onu Kirjutas:seoses paagiga tuli sihuke kyssa et kust saada suuremat tilga kujulist paaki et mis masinatel on sellised ümaramad või tilgakujulised paagit kasutusel

Planeta/Jupiter 1 ja 2 on ümarate paakidega. Veel on ümaraid paake vanadel Jawadel (mille paake on tegelikult... vähe). Ümarapaagilised on ka IZ-56 ja vanemad issid.
kas selliseid paake nagu on nendel usa choperitel pean need päris tilga kujulised,kas neid eestis ei müüa?
ma tellisin eelmineaasta lätist sõbrakaudu, sela mingi firma tegi walmis toorikuid , nimodi et krunt on peal ise pead keewitus jäljed ära parandama ja weitspahteldama , aga muidu on hea tõõ, kuijusid sab erinevaid valida ja hind oli kah suht odav.
oh!räägi lähemalt
ma võin sõbralt uurida täpsemalt infi kes mulle selle tõi, ise lähemalt ei oska muud midgai õelda et kraani kinnitus tuleb ise keevitadaSmile see seal ei istunudBig Grin
millele sa siis paagi muretsesid?

ja chopperist niipalju et täna lendas mootor peale(homme toon pilte kh)ja sai veel nats raami lõigutud,kuid homme peaks keevitamine kah hakkama vastukaaluks relakaleToungue
tore projekt sul kasil.Aga..selle 5cm kliirensiga sul kulavahel chillimisest ei tule mitte midagi valja.Mul bobber laks samamoodi madalamaks...nuud pean muretesema uue esikahvli.Kui soovid siis mul on ule moned paagid...izh jupiter/planeta 2 paagid siis.
kus juures tuleb kül välja sest meie külavahe teed on jubedad ainult siinsamas töksi(töökoja)juures sest siin möllab se v-6 lada polt kummiga ja mina jamasin bagiga-et ainult siin on paras trep aga miidu kannatab liikumist.
aga paakidest niipalju et ära ei ütleks nendest
peale läks see iz 49 raamile, uurisin wiest aga tal pole enam kontakte alles kuigi lubas weel uurida.
Mis mõte on pimedas pildistamisel? Mitte kottigi ei näe ju,ainult mingid ähmased kujud.Tee parem valges,siis on asi ju parem.
digikas on veits kehv välku teeb kuid vagemaks ei läe ja seal oli valge´
töökojas päeval pildistasinSad
kui hästi läheb saan täna ühe kolme poolese vana jawa ilma mootorita ja sealt saaks paagi
aa muide ega planeta kahele pole uusi silindreid kuskil eestis präegu?
ma mõtlesin et kui tellida venemaalt 1 silinder siis se läheb ju kaliks aga äkki on veel planeeta vendasi kes vajavad uusi juppe.
moto-onu, mul on ka miskit Planetale vaja. Nimelt kolbi oleks tarvis.

Muidu vaatasin, et päris kõva töö on juba tehtud. Aga see tagumine osa on natukene harjumatu, ei ole sellist süsteemi veel chopperil näinud.
täiustamine algas juba täna muide endale tellisin uue kolvi venemaalt 600.-
moto-onu Kirjutas:täiustamine algas juba täna muide endale tellisin uue kolvi venemaalt 600.-
Tundub, et kolbe on järjest vähem müügis. Möned aastad tagasi sain oma 56'le uue kolvi 150.- Smile

Jupiteri kolbi on vöimalik siis osta:
http://www.varuosad.ee/index.php?a=0&b=49&c=355
Ja 49'a, 56'e (planeta ka) kolbi ka siit:
http://www.varuosad.ee/index.php?a=0&b=124&c=354
http://emm.ee/klubi/liikmed/priit_iz.jpg
kas sellel on orginaal paak sihukese kujuga?siia on vist midagi muud peale aretatud.
Lehti: 1 2 3