automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ford Granada 2.0 V6 1983 a.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Sai siis selline asi endale koju tiritud http://www.carrating.org/car.php?16196 Projekti auto siis. Praegu suht alg staadiumis aga vähemalt ehitus tööd liiguvadSmile Plaanis siis teha ta korda ja võimalikult mugavaks ja ilusaks kuna selliseid autosid palju ei ole liikvel. Ees ootab teda värvi maha kraapimine. Keevitus tööd tehtud. Tõsisemaks ehituseks läheb alles peale suve, kuna praegu pole aega. Tegelikult sai ta võetud sellepärast projektiks et tal on kere vägagi korras. Eelmine omanik oli teinud enamus keevitus tööd juba ära ja suuremad ja probleemsemad mõlgid välja löönd ja ära pahteldand ja siis ise ära värvind. Värv selliseks mustaks ei jää. Tahaks midagi huvitavat, aga noh see tuleviku muusika. Eelmine omanik olevat rääkind et sillad on korras, aga no peab ikka üle käima kuna lähevad naguinii liivapritsi alla ja värvimisele. Rohkem nagu polegi praegu midagi eriti öelda. Projekti auto värk, kõik mis küljes läheb taastamiseleCool
jälgin huviga
Kalle1 Kirjutas:jälgin huviga
Räägitakse, et sul pidi olema kroom peegleid Granadale??????
ei ole kunagi olnud; mul uuem kere ja peeglid plastikust uksenurgas
tere

mida oled (ei ole) vahepeal teha jõudnud ? pilte
Praegu pole midagi teinud kuna ehitus segab asja ära, aga kuna ehitus juba otsakorral, siis on oodata midagi uut juba. Praegu seisab õues katte all.Rolleyes
kristo1990 Kirjutas:Praegu pole midagi teinud kuna ehitus segab asja ära, aga kuna ehitus juba otsakorral, siis on oodata midagi uut juba. Praegu seisab õues katte all.Rolleyes

eks ta ole; mul paar esimest aastat oli ka nii öelda tasa ja targu jupphaaval
Ja lõpus ei saa pidamaSmile
tahtsin seda öelda, et kui alustasin, polnud mingeid kogemusi näiteks keevitamise suhtes ja nüüd olen mõelnud, et mõni koht tuleb lausa ümber teha, kuid kuna tuleb suveauto, siis vast mässama enam ei hakka ; eks rahakoti suurus seab ka omad piirid ette; on ju vahe kas eelarve on 30000 või 130000 kr.
Nii auto taas garaasi aetud ja juba mingid tööd käivad. Nüüd rooste kohad ja keevitus kohad ära lihvitud ja lähiajal roostemuunduriga üle siis tuleb hakata värvi maha võtma.Wink
kristo1990 Kirjutas:http://www.carrating.org/car.php?16196

Sul pole autot.
Päris elus on küll. lihtsalt ma võtsin ta sealt maha. Mõttetu praegu seal hoida.
kristo1990 Kirjutas:Päris elus on küll. lihtsalt ma võtsin ta sealt maha. Mõttetu praegu seal hoida.
Ning ajasid siis garaaži Big Grin
täpseltSmile aga nüüd on pildid siin
http://www.album.ee/album/30036781/50078799
Küsimus sportlikust huvist, kas on ka mingit huvi originaalilähedast liikurit teha, küsimus tulenes eelmisel lehel olevast soovist kroompeeglite järele. Veidi kodutööd tehes jõudsin selgusele, et 81 a veebruaris, minu masina aasta ja kuu, enam kroompeegleid ei pandud. Ehk siis üleminek pidi veel varem toimuma, kuigi 81 on ülemineku aasta. Jah, jõudu ja jaksu, minul keretööd plaanis järgmine aasta.
mis on plaanis mootoriga,kas jääb peale 2,0 või midagi teravamat?
marz Kirjutas:Küsimus sportlikust huvist, kas on ka mingit huvi originaalilähedast liikurit teha, küsimus tulenes eelmisel lehel olevast soovist kroompeeglite järele. Veidi kodutööd tehes jõudsin selgusele, et 81 a veebruaris, minu masina aasta ja kuu, enam kroompeegleid ei pandud. Ehk siis üleminek pidi veel varem toimuma, kuigi 81 on ülemineku aasta. Jah, jõudu ja jaksu, minul keretööd plaanis järgmine aasta.
No see peegli värk oli lihtsalt huvi pärast küsitud et näha kas liigub midagi või täitsa 0
janek555 Kirjutas:mis on plaanis mootoriga,kas jääb peale 2,0 või midagi teravamat?

Mootoriga on sellised lood et jääb peale 2.0 V6. Sest kiirendusele ma temaga ei lähe ja mul aega küllSmile Ja ma alles 17Toungue nii et erilisi teadmisi moto vahetusest pole, aga päris loll ka poleToungue
Mul on pakkuda taunuse juhipoolne kroom peegel, seest reguleerimisega, mis kinnitub ukse pleki külge. Arvan et sobib ka granadale.
villu157 Kirjutas:Mul on pakkuda taunuse juhipoolne kroom peegel, seest reguleerimisega, mis kinnitub ukse pleki külge. Arvan et sobib ka granadale.

Eriti nagu ühte ei taha, kahte ikka.
Lehti: 1 2