automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kuhu kirjutada...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
...või helistada, et oma pahameelt avaldada seoses liikluskorraldusega teede remondi ajal?
Täna ajas jubedalt närvi, kui üritasin Koselt Pirita teele pääseda, et linna poole sõita. Reguleerija suunas mind Selveri juurest paremale, Merivälja poole ja mitusada meetrit ilma et leiaks mingi skeemi või osundi tagasikeeramiseks. Lõpuks pidin LE rikkudes Kloostrimetsa ristmikul tagasi keerama. Sõites mööda Pirita teed tagasi linna poole ei leidnud ühtegi märki ega võimalust, et linnast suunduv transport saaks tagasipööret teha. Ja Meriväljalt tulijatel jääb vist Selveri külastus ka tegemata: kui juba Rusalkani välja jõuad, siis on juba mõtekam ehk sadama Rimit külastada...
www.tallinn.ee

Täiendus: ok, et ennetada järgmist ahastavat appikarjet tegin kolm klikki ja võtsin täpsel lehe ka ette: http://www.tallinn.ee/est/g2779/?sess_ad...7721004bbe
Tänud, läks teele.
Muideks, samat viimast linki vaadates, leidsin selise alajaotuse kui "Liiklusuudised". Sinna klikates ei leidnud ühtegi uudist Pirita tee sulgemisest. Kas olen mina pime või Tallinna LV ei teagi sellest sulgemisest???
Aga kirjuta neile sellest ka Smile
...ja veel Pirita teest.
Nüüdseks (kui keegi ei liigu seal) on sealt "70" märgid ära koristatud. Mõlemas suunas: nii kolmerealises linna viivas (2 üld- ja 1 ühissõidukite rada), nii ka Piritapoolses. OK, ma saan veel aru sellest "laiendatud" osast, aga vana tee, kus on ikka kaks rada ja kus rahvas ikkagi 70-ga sõidab?.. Ja minusugused tropid (=LE järgijad) sõidavad seal 50-55-ga, millega Pirita tee ummistub juba Russalka juures.
Ja üleüldse, selle "A" raja tegemine annab ühissõidukitele võitu max 5 min. Ja sama Russalka juures valgub buss samasse liiklusvoosse, kus ka teised sõidukid. Ja kui fooris põleb roheline tuli, siis ei sunni mind miski bussile teed andma (LE-st sellist lõiku ei mäleta), kuigi need trügivad vahele oma mõõtu kasutades.

PS. Kui mõte oleks materiaalne, oleks meil juba ammu valitud uus linnavalitsus kogu koosseisus Smile
Style Kirjutas:Ja minusugused tropid (=LE järgijad)
Big Grin
Kohtumiseni Tallinna liikluses ja head vihastamist minu peale. Mina nimelt olengi see debiilik, kes sõidab linnas 50 ja maanteel 90-ga (vahtralehe tõttu igal pool)! Smile
OT siin teemas lõppenuks lugeda ja palun siin mitte arutada selle teguviisi õigsuse ja muude asjade üle, läheb liiga käest ära muidu. Ja vabandan ka enda täiesti teemavälise kommentaari pärast, kuid ei suutnud ütlemata jätta.