automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vana Jawa karbuss
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.

Kas leidub teadjaid, kes oskaks seletada, kuidas vana Jawa karbussil tühikäiku teguleerida? Seal on segusiibri tugikruvi, mingi kollane kruvi ja siis mingi segukruvi moodi asi. Kõik kolm peaks nagu tühikäigu jaoks olema. Aga millist keerata ja mis mida mõjutab? Segusiibri tugikruvi otstarbest ei ole vaja rääki, tean isegi Wink

Tänud!
rallitaja Kirjutas:Kas leidub teadjaid, kes oskaks seletada, kuidas vana Jawa karbussil tühikäiku teguleerida...

Palu "piibli" lugemine abiks...
Mul on õnnestunud see raamat omale uuesti hankida (mul oli see ka varem, aga kunagi olin 10a vana, putitasin võrri. Päris kapsaks sai loetud Wink . Tean, et vastav lehekülg seal on, aga minu uuel eksemplaril kahjuks puudu. Otsin PDF versiooni üles. Vastselt tekkinud vahelejätmisele sain kah jälile... Täna kehv ilm, vihm oli küünlajuhtme üle kastnud ja sain jalale säraka.

PDF käes ja vastused leitud. Kollane on tühikäigu kütusedüüs, selle all tühikäigu pidurdusõhu nõelkruvi.

sellega võib teema lõppenuks lugeda. Tänan.