automoto.ee foorumid

Täisversioon: Liivaprits väikestele detailidele
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Nagu teemagi ütleb otsin kohta kus väikeseid detaile puhastada. Kas kellelgi on kodus olemas selline väike kapp koos pritsiga või teab mõnda firmat mis asja ette võtaks.
kus sa asud?
Tallinnas
siis kahjuks ei saa aidata...ise olen Tartust/Saaremaalt
Väikeseid detaile saab puhastada ka vibrotrumlis...mul üks tuttav tegeleb sellega.
Vabandan,et segan end siimlase teemasse,kuid jossu,saada mulle priva mis su hinnad oleks tartu kandis väikeste juppide pritsimisel?
Omal vastutusel võib väikeste detailide puhul proovida keeta mõnes vanas potis detaile koos liivaga.
Kardinapuu otsad ja rõngad on nii puhtaks tehtud.
Efektiivsus väiksem pritsist, aga toimib.
Ise oman surve pesurit ning sellele käib liivapritsi lisa külge. Soovitan ka teile, ei ole mingit sõitmist ja detailide vedamist ühest kohast teise!
Fly Kirjutas:Ise oman surve pesurit ning sellele käib liivapritsi lisa külge. Soovitan ka teile, ei ole mingit sõitmist ja detailide vedamist ühest kohast teise!

Räägi lähemalt - mis tüüpi (kui suure survega ja mis hinnaklassi) pesurile läheb otsa liivapritsi lisa. On tegu siis märja liivajoaga?
Jah, tegemist märja liivajoaga.

Uuri seda linki ->

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=10639

Ise ostsin endale pritsi Tartust Stokkerist ja tutvuste kaudu sain 700 eeguga.