automoto.ee foorumid

Täisversioon: Klappi või kraani oleks vaja.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oleks vaja mingit sellist klappi või kraani mille ümberlülitamine toimub elektriliselt ja millega saaks juhtuda vedelikku siis vastavalt kas vasakusse torusse või paremasse. Teab keegi kust sellist leida või mis masinal selline peal võib olla?[Pilt: untitled47fd5.png]
Mul on selline ventiil keskküttesüsteemile selline moteeeritud-nimetatakse vist segamissõlmeks aga võib ka mingi muu moodne nimetus tal olla. Võimalik on vedelikku torudesse suunata kas klapil olevat nuppu pöörates või panna seda tegema elektrimootor koos automaatikaga. Näiteks Järve Key ehitusmaterjalide kaupluse taga on Toru-Jüri pood kus võiks sedalaadi toruarmatuuri leiduda.
Selle ma unustasin ära, et see asi peaks töötama 12v pealt.
Hoobilt 12voldi pealt töötavat sellist klappi vedeliku tarvis otseselt mingi masina pealt soovitada ei oska. Täpsustaksid võimalusel selle klapi tööülessannet pisut. Näiteks kütuse või hüdrosüsteemis on nõudmised sellisele klapile erinevad.
Kindlasti saaks abi pädevamast hüdraulikapoest,aga ega sealt uuena selline asi odav ei ole...
Tahaks kaubikule seda kütuse tagasivoolule vahele panna ,sest tahaks proovida toiduõli ja diisli seguga sõitmist. Asi hakkaks siis olema nii et käivitamised ja seismajätmised hakkaksid olema puhta diisliga ja kui vaja siis saaks selle tagasivooli ümber lülitada, et toiduõli ja diisli segu ei jookseks puhta diisli paaki.
Aga ole kaval- hangi omale üks tavaline toru kolmik ja siis 2 klappi. Üks diislipaaki mineva toru vahele ja teine toiduõli tagasivoolu torule.