automoto.ee foorumid

Täisversioon: autoradio vaikib
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
tere kas seegi oskab aidata...
nimelt autoraadio läheb käima küll, aga tausta valgust ei ole ja häält ei tee( kõllid) on ühendatud
milles võib viga ollaSad
Kust sa võtad, et käima läheb? Muidu meil oli kidra võimuga sama jama. Selgus, et seal mingi relee vajas vajas vahetamist.
markoy2k Kirjutas:tere kas seegi oskab aidata...
nimelt autoraadio läheb käima küll, aga tausta valgust ei ole ja häält ei tee(  kõllid) on ühendatud
milles võib viga ollaSad

Kui tema häält ei tee ega tulesid vilguta, millega ta Sulle siis elumärki annab... Saba liputab või???Rolleyes
Äkki seletaksid palun täpsemalt.
IIIFFFAR Kirjutas:
markoy2k Kirjutas:tere kas seegi oskab aidata...
nimelt autoraadio läheb käima küll, aga tausta valgust ei ole ja häält ei tee(  kõllid) on ühendatud
milles võib viga ollaSad

Kui tema häält ei tee ega tulesid vilguta, millega ta Sulle siis elumärki annab... Saba liputab või???Rolleyes
Äkki seletaksid palun täpsemalt.

jaahhh oleks see nii lihtneSmile kella aja lööb ette, kui juhtmed ühendan..Smile pärast power vajutamist tulevad küll mhz ette kuid ei mingisugust taustavalgust ega krõbisemist kõlaritesSad
pigem tasub küsida Tevalo elektroonikafoorumis remonditeemast
http://www.tevalo.ee/foorum/forumdisplay.php?f=25
ja kindlasti TASUB seal lisaks vea kirjeldusele öelda ka aparaadi NIMI!
Üldiselt, lõhnab päris halvasti. Pole ühtki väga head põhjust, miks peaks üks makk olema ehitatud nii, et raadio-osa ja võimendiosa toide oleks eraldi (siis oleks kirjeldatud vea põhjus võibolla ainult lülitis või ühenduses, mis lõppvõimendisse peaks voolu andma). Tavaliselt on ikka vastupidi, lõppvõimendi töötab kogu aeg, ja sisendit lülitatakse maki või raadio vahel.
Aga mine sa tea.
Omal oli samuti sama kogemus kunagi ühe makiga, see tahtis lihtsalt õiget turvakoodi saada, siis hakkas häält ka tegema.
Pane ikka maki nimi ja mark ka kindlasti, muidu ei oska tõesti isegi mõtlema hakata mis võiks viga olla...
Mul üks mersu makk, becker (õigemini isegi kaks, 'kontrollmakk' ka) tegi sarnast trikki, et justnagu mängis, aga detsibelle ei väljutanud.
Viga oli (on siiani) kõlaris või selle kaablis, mis on kuskilt lühises. Aparaat on niipalju tark, et lülitab sellise infi peale kõik tagant ära, suurema hävingu vältimiseks.
Mul on olukord ajutiselt lahendatud vigase juhtme eemaldamisega pistikust.
maki Leo käest on tark küsida ta kindlasti teab
markoy2k Kirjutas:tere kas seegi oskab aidata...
nimelt autoraadio läheb käima küll, aga tausta valgust ei ole ja häält ei tee(  kõllid) on ühendatud
milles võib viga ollaSad
no tausta pirn v6ib läbi olla ju..
ja reeglina kui l6ppv6im maha p6lenud , siis seda ka visuaalselt näha..
korpus lahti ja l6pukivi vahtima...
Alati ei peagi tykk lahti olema, juba n5elaotsa suurune läikiv täpp kivil l5hnab kärssanud kivi järele...
Tvaliselt peaks voolu taha pannes k5laritest kasv6i pisikene kr6ps kuuldavale tulema...
raadioks on vitek vt- 36 03. kõige õigem on vist mõne meistrimehe kätte viia, mul endal ple halli aimugi kuida seda parandada
markoy2k Kirjutas:raadioks on vitek vt- 36 03. kõige õigem on vist mõne meistrimehe kätte viia, mul endal ple halli aimugi kuida seda parandada
hmm vitek...Big Grin
palju see makk yldse väärt on(kui ta korras oleks)? ma pakuks , et pole sadat eekugi...
meistrimees tahab selle käki remontimise eest ilmselt rohkem raha saada kui see jama yldse väärt onBig Grin
kui uut makki ei raatsi osta , osta siis kasutatud...
m6ne plaupunkti , pioneeri , sony ,kenwoodi jms maki saab kätte maks paarisaja krooni eest...
Mina soovitan igsuguseid vitekeid , roadstare,Kingaudioid, denvereid ja muud sellist imelikku ja ebakvaliteetset kui ka ebatöökindlat asja mitte osta...
Ja veelvähem pole m6tet seda remontida ju
(Philips ei oska ka automakke tehaSad)
KILLER666 Kirjutas:
markoy2k Kirjutas:raadioks on vitek vt- 36 03. kõige õigem on vist mõne meistrimehe kätte viia, mul endal ple halli aimugi kuida seda parandada
hmm vitek...Big Grin
palju see makk yldse väärt on(kui ta korras oleks)? ma pakuks , et pole sadat eekugi...
meistrimees tahab selle käki remontimise eest ilmselt rohkem raha saada kui see jama yldse väärt onBig Grin
kui uut makki ei raatsi osta , osta siis kasutatud...
m6ne plaupunkti , pioneeri , sony ,kenwoodi jms maki saab kätte maks paarisaja krooni eest...
Mina soovitan igsuguseid vitekeid , roadstare,Kingaudioid, denvereid ja muud sellist imelikku ja ebakvaliteetset kui ka ebatöökindlat asja mitte osta...
Ja veelvähem pole m6tet seda remontida ju
(Philips ei oska ka automakke tehaSad)

See on töesti öige jutt,lase see saast ratta alt läbi ja osta midagi,millel on nimi vähemalt.Vöin veel lisada saastmakkide nimekirja Blaupunkt,vanemad Sonyd,ja loomulikult Philips ei kannata mingit kriitikat.Ise kasutan/soovitan Clarioni,samuti viimase kümne aasta Pioneeridel pole suurt viga.
Ei-ei, Pioneer läheb ikka Blaupunktide jms. kraamiga ühte Wink Neid lapitud küll ja küll.
pppp Kirjutas:Ei-ei, Pioneer läheb ikka Blaupunktide jms. kraamiga ühte Wink Neid lapitud küll ja küll.

No ju mul siis on vedanud,et pole nendega veel mingit jama olnud.
Pioneeril ja blaupunktil on vähemalt kvaliteet olemas helil korralik. Viteki kohta seda mitte ei ütle:p
..ja ma arvasin, et olen kogu maailmas ainuke viteki autoraadio kasutaja Big Grin


ma ostsin omale kah hetke-emotsioonide tuhinas kunagi viteki mp3 mängija autosse Big Grin nojah, mis seal ikka öelda, ilus kriiskav sinine valgus ja tümistas kah kõlaripapi hinnaga ja kärina hinnaga kah Toungue Ma ise kipun arvama, et vitek on eesti või soome varifirma, mille nimi tuleneb sõnapaarist v**tus tehnika Toungue

selle remont nüüd küll ära ei tasu, äri see parem baltijaama turul mõnele venelasele maha ja saadud 25 krooni pane uue maki raha sisse.
Mis selles Clarionis siis nii head on? Hiina noname lüüdid sees (vähemalt sellel pillil mis mina puistasin). Sonydel ikka Rubycon`n id ja Elnad. Kuigi jah Sony odavama otsal panustatakse ergonoomikale rohkem ja Pioneeril saund nagu parem. Philipsit ja Blaupunkti pole uurinud.
Tegelane5 Kirjutas:Mis selles Clarionis siis nii head on? Hiina noname lüüdid sees (vähemalt sellel pillil mis mina puistasin). Sonydel ikka Rubycon`n id ja Elnad. Kuigi jah Sony odavama otsal panustatakse ergonoomikale rohkem ja Pioneeril saund nagu parem. Philipsit ja Blaupunkti pole uurinud.

Vat ei tea mis seal Clarioni sees on,ja ei huvita ka eriti,mul ta nagu kuulamiseks vöetud rohkem.Igatahes tean,et kui vötan ta oma autost välja ja asendan ntx Sony,Blaukkari vöi mingi veel imelikuma aretisega,siis kostab kölaritest ainult mingi ebamäärane rögin.Nagu rotid jookseks kilukarbis vöi nii.Minu point on see,et minu arvates on tegu väga normaalse soundiga agregaadiga,pole ka viimase nelja aasta jooksul midagi peeti läinud.Ilmselt muidugi erineva inimesed kuulevad/kuulavad erinevaid asju,erinevat moodi,niiet see on minu isiklik eelistus(nagu ka ülalpool ütlesin)
Olgu-olgu! Selle peale öeldakse, et kellele ema, kelle tütar!
Olen ise kah mõningaid makke lahti võtnud ja vaadanud, mis seal sees on. Näiteks ei nõustuks mina iialgi, et blaupunkt on kehvem, kui clarion. Aga ok, see selleks. Teema polnud ju mõeldud selleks, et mingeid lollusi kokku rääkida. Kui te nii kindlad olete, et blaupunkt on kehvem, kui clarion, siis paluks ka konkreetseid põhjendusi. Näiteks on teada, et blaupunkti on kasutanud luksusautode tootjad oma autode varustuses. Kas clarionil on midagi sellist ette näidata?
Samamoodi makifirma becker, mida on kasutanud päris paljud firmad...(sh on see ka 7-seeria bmw varustuses)...
Sama hästi võiksite teha ju arutelu teemal, mis on parim auto, mis 2006-ndal aastal toodeti.
Inimene, kes selle teema tegi, tahtis saada abi, mitte saada teada seda, et kas tal maksaks oma maki eest Balti jaamas küsida 25 või 50 krooni või on hoopis parem see autorataste alt läbi lasta.

Sorry OT pärast.

Tambets, kes ei viitsi lugeda mõtetut pläma.
Lehti: 1 2